Transfery Kacper Kozłowski
PZPN
Autor Piotr Bernaciak - 11 Października 2019

Polski talent trafi do Manchesteru United? Możemy być świadkami wielkiego transferu

Transfery Polaków do największych klubów zawsze interesują kibiców. Teraz do znanej ekipy trafić może kolejny nasz przedstawiciel. Usłyszeliśmy, że Manchester United jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem młodzieżowego reprezentanta Polski.

Transfery zawodników pochodzących z Polski do najlepszych lig świata zawsze cieszą się wielkim zainteresowaniem ze strony kibiców w naszym kraju. Rozpisują się o nich media, co jest w zupełności zrozumiałe, bo nie mamy zbyt wielu reprezentantów w drużynach z europejskiej czołówki. Teraz okazuje się, że do bardzo znanej drużyny trafić ma młodzieżowy piłkarz reprezentacji naszego kraju.

Chodzi o Manchester United, czyli klub, który w naszym kraju ma bardzo wielu kibiców. Czerwone Diabły są obecnie w niemałym kryzysu i chciałyby z niego wyjść, jednak nie jest to takie proste, co pokazują ostatnie lata. W zrealizowaniu tego celu mogą posłużyć dobrze przeprowadzone transfery. Okazuje się, że włodarze klubu z Manchesteru chciałyby sprowadzić polskiego piłkarza.

Boniek uderza w Roberta Lewandowskiego. Boniek uderza w Roberta Lewandowskiego. "We wszystkich sytuacjach strzelał do pustej"Czytaj dalej

Transfery polskich piłkarzy do wielkich klubów nie są codziennością

Kacper Kozłowski wywołuje ogromne zamieszanie na rynku transferowym. Młody piłkarz Pogoni Szczecin póki co nie może liczyć na pewne miejsce w składzie pierwszej drużyny, jednak bardzo prawdopodobne jest, że uda mu się je wywalczyć już w najbliższym czasie. Jego umiejętności są podkreślane przez kolejnych trenerów, więc wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z wielkim talentem.

Zawodnik Pogoni był łączony z niemal wszystkimi największymi klubami w Polsce, jednak wiele wskazuje na to, że ostatecznie przeniesie się on za granicę. Póki co chciałby jednak występować w Pogoni, która, jak sam twierdzi, jest dla niego dobrym miejscem dla rozwoju. Po kilku latach gry na seniorskim poziomie możemy doczekać się przenosin do wielkiego klubu.

Transfery Polaków są śledzone przez polskie media

Mówi się, że jednym z zainteresowanych klubów jest właśnie Manchester United. Jego przedstawiciele mieli dostrzec w Kozłowskim wielki talent, który ma szansę na to, by stać się piłkarzem klasy światowej. Mamy nadzieję, że oczekiwania wobec naszego napastnika spełnią się w pełni.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News