Transfery Szukała
YouTube - Łączy nas piłka
Autor Piotr Bernaciak - 18 Września 2019

Transfer reprezentanta Polski odwołany! Władze klubu nie wyraziły zgody

Transfery wśród reprezentantów Polski bardzo interesują kibiców znad Wisły. Jeden z nich na pewno nie zmieni drużyny. Zadecydowały o tym władze klubu. Teraz czekają go bardzo trudne chwile.

Transfery zawodników bez kontraktu mogą być podpisywane niezależnie od okna transferowego, ale piłkarzy zgłosić można najpóźniej do końca września. Z tego przepisu chciały skorzystać władze jednego z największych klubów w kraju, sprowadzając zawodnika znanego między innymi z występów w reprezentacji Polski. Plany na jego zatrudnienie były bardzo poważne.

Teraz wiemy jednak, że z pewnością nic z tego nie wyjdzie. Choć bardzo wiele wskazywało na to, że ostatecznie transakcja zostanie przeprowadzona już w trakcie najbliższych dni, to teraz wiemy, że nic takieg się nie stanie. Poinformowały o tym władze klubu, chcąc uniknąć pojawiania się kolejnych spekulacji w prasie. Kibice reprezentanci mogą być niezadowoleni z tego powodu.

Ile zarabia Robert Lewandowski? Jego dzienna stawka jest niewyobrażalnaIle zarabia Robert Lewandowski? Jego dzienna stawka jest niewyobrażalnaCzytaj dalej

Transfery upadają na ostatniej prostej

Wiele wskazywało na to, że Łukasz Szukała ostatecznie podpisze kontrakt z Rapidem Bukareszt. Polski obrońca występował w przeszłości w Rumunii i wydawało się, że jego dobra reputacja pozwoli mu na wywalczenie kolejnego dobrego kontraktu. Zawodnik nie jest już młody, a przenosiny do znanego zespołu z pewnością byłyby dla niego pozytywną wiadomością.

Wiemy jednak, że w najbliższej przyszłości się to nie wydarzy. Władze klubu potwierdziły, że zablokowały transfer polskiego defensora do Rumunii. Zatrudnić go chciał przede wszystkim trener ekipy z Bukaresztu, ale włodarze Rapidu nie miały zamiaru kupować na tyle doświadczonego zawodnika w obawie o jego wiek i o liczne kontuzje, których nabawiał się w przeszłości. Nie chciano ryzykować, że stanie się tak i tym razem.

W związku z tym Łukasz Szukała dalej pozostaje bez klubu. Z pewnością interesować się nim będą kluby z Ekstraklasy, które nadal mają go na swoich radarach i będą chciały skorzystać z nadarzającej się okazji.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News