transfery
youtube.com/Ekstraklasa
Autor Piotr Mika - 28 Lipca 2020

To może być największy transfer okienka. Reprezentant Polski miał wyjechać, ale może zostać w kraju, zasili ligowych rywali?

Transfery wewnątrz Ekstraklasy potrafią emocjonować polskich kibiców nie mniej niż te zagraniczne. Kluczowy zawodnik jednej z ekstraklasowych drużyn miał wyjechać za granicę, jednak wciąż nie podjął ostatecznej decyzji. To sprawia, że jego sytuację monitorują inne polskie kluby, które chętnie widziałyby takiego piłkarza w swoich szeregach.

Transfery pomiędzy polskimi klubami nie są rzeczą nadzwyczajną, jednak rzadko dotyczą najważniejszych zawodników, ponieważ kluby nie chcą wzmacniać swoich rywali. Teraz jednak Jagiellonia Białystok monitoruje możliwość sciągnięcia do siebie jednego z najlepszych zawodników ligi na swojej pozycji.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj
  2. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  3. Trwa ewakuacja 80 tys. mieszkańców. Rząd wydał rozporządzenie. Sytuacja na świecie jest niepokojąca
Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jawRadosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jawCzytaj dalej

Transfery. Jagiellonia szykuje hitową transakcję?

Jeszcz niedawno wiele mówiło się o tym, że jeden z najlepszych zawodników i kapitan Wisły Płock, Dominik Furman, opuści latem ekpię "Nafciarzy" i trafi do zagranicznego klubu. Zainteresowani mieli być Turcy, a także Hajduk Split. 28-letni zawodnik wciąż jednak nie podjął żadnej konkretnej decyzji. Ani nie przedłużył umowy z Wisłą, ani też nie odrzucił definitywnie opcji przedłużenia kontraktu.

W takiej sytuacji możliwość sprowadzenia do siebie Furmana bada Jagiellonia Białystok, o czym poinformował Piotr Kamieniecki z TVP Sport. Podlaski klub chętnie sprowadziłby do siebie doświadczonego, wyróżniającego się ligowca. Sam zawodnik za granicą może liczyć na większe pieniądze, jednak w Polsce raczej będzie miał pewne miejsce w pierwszym składzie większości zespołów. Propozycja Jagiellonii, która jest dużo wyżej notowanym zespołem niż Wisła, może być kusząca.

Żona Kamila Stocha zdradziła, co robi z mężem. Polski skoczek jest prawdziwym szczęściarzem (FOTO)Żona Kamila Stocha zdradziła, co robi z mężem. Polski skoczek jest prawdziwym szczęściarzem (FOTO)Czytaj dalej

Nie wszystko jest jednak takie proste

Problemem przy sprowadzeniu Dominika Furmana może być jego przywiązanie do barw klubowych. Sam zawodnik wiele lat występował w stołecznej Legii i nie ukrywa sympatii do tego zespołu. To dla kibiców "Jagi" mogłoby być nie do zaakceptowania. Kolejnym, wydaje się większym, problemem, jest konflikt Furmana z obecnym kapitanem białostocczan, Tarasem Romańczukiem.Trudno wyobrazić sobie, aby obaj potrafili dzielić ze sobą szatnię, więc najpewniej 28-letni pomocnik trafiłby do Jagiellonii tylko po tym, jak odejdzie stamtąd Romańczuk.

Żródło: transfery.info / Piotr Kamieniecki (TVP Sport)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Bankomat przy aptece był niedopuszczalny. Błąd WIF kosztował 3 lata
  3. Gdy rzeka wpływa do oceanu. Niesamowity widok ujścia rzeki Fraser
  4. Szokujące doniesienia z Hiszpanii. Leo Messi wściekły na Barcelonę, może odejść z Hiszpanii
  5. Awantura po awansie Widzewa. Kibice Łodzian wygwizdali, wyklinali i poniżyli swoich piłkarzy, potrzebna była interwencja policji
  6. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał wielki rodzinny dramat. Jego ojciec krzywdził go i matkę w najgorszy sposób
  7. Zdjęcia - Polonez powróci na polskie drogi. Wygląda obłędnie. Jeden szczegół zaskakuje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News