Trener
Zestadionu.pl
Autor - 5 Sierpnia 2020

Polskie media przekazują porażające informacje. Trener reprezentacji Polski ma koronawirusa, to nie koniec złych wieści

Trener reprezentacji Polski został zarażony koronawirusem, o czym poinformowały polskie media. Do tej pory po zgrupowaniu kadry koronawirusa wykryto wśród 10 zawodników, a może się okazać, że to nie jest ostateczna liczba bo nie ma jeszcze wszystkich wyników. Ostateczna liczba zarażonych wśród kadrowiczów i sztabu może okazać się wyższa.

Trener reprezentacji Polski w hokeju na lodzie oraz polskiej drużyny hokejowej, JKH GKS-u Jastrzębie, został zarażony koronawirusem. Ostatnio informowaliśmy o tym, że po zgrupowaniu kadry w Warszawie (19-26 lipca), zakażonych koronawirusem zostało 10 zawodników oraz jeden z trenerów. Teraz wiemy już, że na COVID-19 zachorował główny trener kadry, Robert Kalaber.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. 7 osób straciło życie w jednej chwili, są ranni. Porażająca tragedia w Grecji
Tysiące Polaków w żałobie. Dotarła do nas najgorsza wiadomość w sprawie poszukiwań 23-letniego polskiego piłkarzaTysiące Polaków w żałobie. Dotarła do nas najgorsza wiadomość w sprawie poszukiwań 23-letniego polskiego piłkarzaCzytaj dalej

Trener kadry oraz polskiego klubu zarażony koronawirusem

Sytuacja w polskim hokeju stała się bardzo trudna, a może okazać się, że obecna liczba zarażonych może bardzo wzrosnąć. Po wykryciu koronawirusa wśród trzech zawodników, którzy wrócili ze zgrupowania, zdecydowano się na przeprowadzenie kolejnych badań. Te wykazały, że zgrupowanie w Warszawie stało się kolejnym ogniskiem choroby.

W Warszawie łącznie przebywało 47 zawodników oraz pracowników kadry. Po pierwszych zakażeniach zdecydowano się na badania wszystkich przebywających na zgrupowaniu i już wiemy, że zarażonych jest przynajmniej 10 zawodników, oraz trener reprezentacji Robert Kalaber, który niedawno objął naszą kadrę. Kolejnych 14 osób uzyskało wynik negatywny, ale na wynik badania czeka jeszcze 22 osób, co oznacza, że liczba chorych może okazać się większa.

Z ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyZ ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyCzytaj dalej

Kluby rozpoczęły działania na własną rękę

Widząc co się dzieje władze polskich klubów zdecydowały się na badania nie tylko zawodników, którzy uczestniczyli w zgrupowaniu, ale także reszty swoich hokeistów. Samo zawodnicy mówią, że zgurpowanie w Warszawie praktycznie niczym nie różniło się pod kątem organizacji od tych sprzed pandemii. Wykrycie kolejnych zakażeń ma już swoje konsekwencje, ponieważ odwołano zgrupowanie kadry U-20, które miało odbyć się w Tychach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wystarczy, że odbierzesz telefon. Potem możesz się nie wypłacić
  2. Pałac wybudowany na ogromnej skale z magmy. Sigiriya robi niesamowite wrażenie
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Kierowco, miej się na baczności. To w tych miejscach policja łapie na potęge

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News