Trener koronawirus
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 11 Marca 2020

Polski trener z podejrzeniem koronawirusa. 50 młodych piłkarzy podda się kwarantannie

Trener jednego z polskich klubów musi mierzyć się z podejrzeniem koronawirusa. Z tego powodu podjęto bardzo szybkie działania, które mają uniemożliwić rozprzestrzenianie się choroby. Aż 50 osób musi poddać się kwarantannie.

Trener polskiego klubu piłkarskiego nieoczekiwanie usłyszał niepokojące podejrzenia dotyczące jego stanu zdrowia. Okazuje się, że mężczyzna prowadzący zajęcia z zawodnikami może być chory na koronawirusa, co z pewnością sprawia bardzo poważne zagrożenie. Dowiadujemy się, że w sprawie zostały podjęte środki, które mają zminimalizować niebezpieczeństwo.

Aż 50 młodych piłkarzy musi przejść kwarantannę w związku z najnowszymi ustaleniami dotyczącymi stanu zdrowia trenera. Szkoleniowiec miał do czynienia z dwoma grupami wiekowymi, dlatego niezbędne jest przestrzeganie wszystkich środków ostrożności. Podjęto już pierwsze działania w tej sprawie.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim? Transmisja w tv i online, relacja na żywo 11.03.2020Gdzie oglądać skoki narciarskie w Trondheim? Transmisja w tv i online, relacja na żywo 11.03.2020Czytaj dalej

Trener z podejrzeniem koronawirusa

Młodzi piłkarze z roczników 2007 i 2008 przygotowywali się do kolejnych meczów w Dźwirzynie. W trakcie obozu pojawiło się podejrzenie koronawirusa u jednego z trenerów. W związku z tym pięćdziesięciu chłopców przejdzie kwarantannę, by wykluczyć możliwość zarażenia się. Poinformowano także o okolicznościach możliwości zarażenia się przez trenera.

Ojciec szkoleniowca przebywał w jednym autobusie z jednym z zarażonych Polaków. Trener nie ma żadnych objawów, jednak pojawiło się poważne podejrzenie, co sprawiło, że 50 zawodników przechodzi kwarantannę. Zakończy się ona najwcześniej 19 marca, jak informują lokalne media.

Zmarł założyciel jednego z kultowych polskich klubów. Potwierdzono smutne doniesienia, był prawdziwą legendąZmarł założyciel jednego z kultowych polskich klubów. Potwierdzono smutne doniesienia, był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Trener prowadzi dwa roczniki młodych zawodników

Młodzi zawodnicy przebywają na ten moment w ośrodku, w którym się zatrzymali. Wyjechać z niego będą mogli dopiero 19 marca, choć pierwsze wiadomości wskazywały na 15 marca. Zdecydowano się przedłużyć kwarantannę, by wykluczyć możliwość zarażenia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo mocne słowa właściciela polskiego biura podróży. "Bankructwa na szeroką skalę"
  2. Trzy nowe przypadki koronawirusa w Polsce, w tym jeden w Warszawie. Do akcji wkracza policja
  3. 22-letni piłkarz zmarł nagle w trakcie meczu. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)
  4. Towarzyski mecz reprezentacji Polski przełożony. Organizatorzy nie wiedzą, co będzie dalej
  5. Właściciel legendarnego klubu zarażony koronawirusem. Spotkał się z piłkarzami, niepokojące doniesienia
  6. Lidl znienacka zmienia ceny 300 produktów, przecieramy oczy. Wszystko przez zmianę przepisów

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News