Trener koronawirus
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 16 Marca 2020

Koszmarne informacje. Legendarny 65-letni trener chory na koronawirusa, coś okropnego

Trener pracujący od lat w wielu klubach znanych na całym świecie usłyszał najgorszą diagnozę. Doświadczony szkoleniowiec jest chory na koronawirusa. Wiadomości zostały potwierdzone przez jego klub.

Trener uchodzący w środowisku piłkarskim za prawdziwą legendę usłyszał dziś koszmarną diagnozę. Informacja o jego chorobie przedostała się do mediów, a następnie została opublikowana na oficjalnej stronie internetowej klubu, w którym szkoleniowiec obecnie pracuje. Wiadomość z pewnością nie brzmi optymistycznie. Koszmarne wieści wywołały spory szok u bardzo wielu osób.

Dowiedzieliśmy się o tym, że pracujący obecnie w Brazylii 65-letni szkoleniowiec zachorował na koronawirusa. Póki co nie wiadomo, w jaki sposób patogen do niego dotarł, lecz dość oczywiste jest, że trzeba podjąć natychmiastowe środki, by ograniczyć w miarę możliwości liczbę osób, które są narażone na zarażenie się od znanego na całym świecie portugalskiego trenera.

Artur Boruc przekazał informacje o swojej kwarantannie. Jeden fakt oburzył tysiące kibicówArtur Boruc przekazał informacje o swojej kwarantannie. Jeden fakt oburzył tysiące kibicówCzytaj dalej

Trener uchodzący za legendę jest poważnie chory

- Clube de Flamengo informuje, że testy wykrywające obecność Covid-19 u wszystkich pracowników departamentu piłki nożnej zostały zakończone w poniedziałek po południu. Klub informuje, że trener Jorge Jesus zakończył test wynikiem pozytywnym, choć należy dodać, że wynik wciąż jest sprawdzany. Trener jest pod opieką działu medycznego Flamengo i jest w dobrym stanie - czytamy w komunikacie brazylijskiego Flamengo.

To właśnie w tej ekipie od 2019 roku pracuje Jorge Jesus, legendarny portugalski trener, który pracował w wielu znanych ekipach w swoim kraju, między innymi w Benfice i Sportingu Lizbona. Wiele osób widziało go nawet jako realnego kandydata do objęcia posady selekcjonera narodowej reprezentacji, jednak do tego nie doszło.

Polska medalistka olimpijska chciała zrobić test na wirusa. Usłyszała odpowiedź, która łamie serce Polska medalistka olimpijska chciała zrobić test na wirusa. Usłyszała odpowiedź, która łamie serce Czytaj dalej

Trener Jorge Jesus chory na koronawirusa

Flamengo poinformowało, że testy wykonane zostały u wszystkich pracowników sekcji piłkarskiej klubu i jedynie u trenera potwierdzono chorobę, o której mówi obecnie cały świat. Z pewnością doczekamy się jednak kwarantanny w ekipach rywali, z którymi mierzyło się ostatnio Flamengo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy wylądowali w Warszawie. Na kwarantannę pojechali zwykłym PKP i transportem publicznym
  2. Kierowca autobusu rejsowego zarażony koronawirusem. Kursował m.in. pomiędzy Warszawą a Radomiem
  3. "Następca Lewandowskiego" nie dla Bayernu. Znalazł się o wiele poważniejszy nabywca
  4. Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycja
  5. FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestuje
  6. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News