Trener
Twitter/Daniel_Heheszky
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 22 Listopada 2020

Trener "pomścił" Marcina Najmana. Rywal boksera musiał pojechać na SOR, karygodne zachowanie (WIDEO)

Trener Damian Herczyk, który stał w narożniku boksera podczas walki z Don Kasjo, podczas awantury, która wybuchła po walce, wykręcił nogę Życińskiego. Szkoleniowiec tłumaczy, że to wina przeciwnika jego podopiecznego. Całą sytuację uchwyciła kamera.

Walka Marcina Najmana i Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego miała kuriozalny przebieg. Pojedynek miał odbyć się w formule boksu, ale zawodnik z Częstochowy zaczął kopać i obalać swojego rywala. Ostatecznie sędzia zdyskwalifikował Najmana i przyznał zwycięstwo jego rywalowi.

Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeWiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencjeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  2. Była żona Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Od czasu diagnozy jej życie diametralnie się zmieniło
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą

Trener Najmana wykręca nogę Don Kasjo. Przypadek?

Po zakończeniu pojedynku w klatce rozpętało się istne piekło. Do oktagonu wpadli członkowie ekip obu zawodników i wywiązała się szamotanina. Na jednym z nagrań widać, jak Damian Herczyk, który przygotowywał Najmana do sobotniej walki, łapie za nogę Don Kasjo.

Herczyk poproszony o wyjaśnienie sytuacji, kuriozalnie tłumaczył ją dla mmarocks.pl. - Ja tam podleciałem. Widziałem, że oni już go trzymają i on w tym momencie mnie kopnął. Kopnął mnie, prawie dostałem w brodę, złapałem mu stopę. Chciał wytargać tę nogę, a że był but, to ona została mi pod pachą i sam, można powiedzieć, ją sobie k... wykręcił - mówił Herczyk.

Do spięcia doszło w momencie, gdy obaj krewcy zawodnicy byli już odciągnięci przez ochronę. Życiński leżał na macie, a Herczyk niepostrzeżenie złapał go za nogę. Całą sytuację widać na poniższym nagraniu.

Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Gwiazda TVP Sport zaskoczyła całą Polskę. Pokazała się bez zupełnie bez bielizny, odważna sesja w ciąży (FOTO)Czytaj dalej

Don Kasjo pojechał na SOR

Wszystko wskazuje na to, że Herczyk doskonale wiedział, co robi. Trener doskonale zna techniki MMA, a dźwignia, którą założył Don Kasjo na nogę okazała się tak bolesna, że zawodnik aż krzyknął z bólu.

Życiński w swoim stylu odniósł się do całej sytuacji w mediach społecznościowych. - Czekam na SOR aż mi zrobią prześwietlenie tej nogi, którą mi skręcił nieudacznik z teamu tego śmiecia jak mnie trzymała ochrona, ale ogólnie to jestem typowym optymistą, więc trzymajcie kciuki by było Ok. Nie ich wina że chcieli dać szansę naprawy wizerunku temu śmieciowi. A ten jego trener... masakra chyba też udawał sportowca jak ta dz... sprzedajna - grzmiał na Instagramie.

FAME MMA poinformowało w swoich mediach społecznościowych, że to ostatnia walka Marcina Najmana dla organizacji. - NA PEWNO. Dodatkowo wobec niego, jak i trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje - czytamy.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Bill Gates chce budować nowoczesne reaktory jądrowe. Elektrownie atomowe na każdym osiedlu? Tak może wyglądać przyszłość
  2. Brytyjska rodzina królewska ma w Polsce krewnych. Nie zgadniecie, czym zajmuje się jeden z nich
  3. Media podają dalej druzgocącą wiadomość. Zmarł legendarny mistrz olimpijski, był wielką gwiazdą
  4. Robert Lewandowski może zostać wybrany piłkarzem roku. FIFA ogłosiła plebiscyt, Polak ma duże szanse
  5. Zbigniew Boniek mocno odpowiedział Lewandowskiemu. Chodzi o krytykę Brzęczka, prezes nie jest zadowolony
  6. Przerażający wypadek rodem z filmu akcji. Kierowca osobówki spadł z wysokiego wiaduktu - Wideo
  7. "Rolnik szuka żony": kandydat Magdaleny w niecenzuralnych słowach za jej plecami, bolesne oskarżenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News