Trener Fatih Terim
YouTube - Cagatay
Autor Piotr Bernaciak - 23 Marca 2020

Znany na całym świecie trener poważnie chory. Lekarze nie mają dobrych wiadomości, nie jest dobrze

Trener, który jest znany na całym świecie dzięki swojej pracy na najwyższym poziomie, ma poważny problem. Lekarze potwierdzili medialne pogłoski, które na pewno zasmucą dziesiątki tysięcy fanów.

Trener regularnie musi myśleć o swojej przyszłości, która zawsze stoi pod znakiem zapytania. Nawet jeżeli jeden sezon jest znakomity, to dobry szkoleniowiec musi od razu myśleć o tym, co zrobić, by utrzymać się na szczycie. Tylko ci, którym przez lata udaje się utrzymać na topie, mogą być nazywami prawdziwymi legendami piłki nożnej. Turcja zdecydowanie posiada takiego fachowca.

To właśnie tak nazwać należy Fatiha Terima, człowieka, który jest prawdziwą legendą tureckiego Galatasaray, ale również reprezentacji kraju. Trudno wyobrazić sobie turecki futbol bez Fatiha Terima, który regularnie zasiada na ławce trenerskiej w meczach o najwyższą stawkę. Teraz czeka go jednak starcie, w którym nagrodą będzie coś więcej niż tylko trzy punkty.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Nie żyje legenda hiszpańskiego futbolu. Odpowiadał za sukces wielu klubów
2. Przestępcy znaleźli wyjątkowo perfidny sposób na okradanie mieszkań. Uważaj, kto do Ciebie puka

Nieoficjalnie: zapadła decyzja ws. przełożenia igrzysk olimpijskichNieoficjalnie: zapadła decyzja ws. przełożenia igrzysk olimpijskichCzytaj dalej

Trener stoczy walkę o życie

Trener Fatih Terim jest prawdziwą legendą Galatasaray. Najpierw spędził tam niemalże całą karierę piłkarską, by następnie prowadzić ten klub wielokrotnie jako pierwszy trener. Dzięki temu wyrobił sobie markę na całą świecie, bowiem jego zespoły zawsze były piekielnie silne, również na arenie międzynarodowej. Podobnie było z prowadzoną przez niego reprezentacją Turcji.

Teraz jednak szkoleniowca czeka najtrudniejsza walka. Dowiadujemy się, że zdiagnozowano u niego koronawirusa, w związku z czym będzie musiał poddać się leczeniu. Terim nie jest już młodym trenerem, dlatego walka o zdrowie będzie dla niego bardzo ważna. Jej losy z pewnością śledzić będą również tysiące tureckich fanów, także tych z lokalnych rywali.

Konkurs skoków w Wiśle nie odbędzie się? Fatalne wiadomości dla skoczkówKonkurs skoków w Wiśle nie odbędzie się? Fatalne wiadomości dla skoczkówCzytaj dalej

Trener musi poddać się leczeniu

Póki co nie wiadomo, jaki jest stan zdrowia Fatiha Terima. Kibice są jednak pewni, że w związku z jego temperamentem zrobi on wszystko, by wrócić do zdrowia i na ławkę trenerską. Pozostaje nam wierzyć, że tak właśnie się stanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  2. "Kobieta wjechała pod ciężarówkę, zginęła na miejscu". Śmiertelny wypadek na ważnej drodze na Mazowszu
  3. Wielka radość w rodzinie Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w euforii, ogromne szczęście
  4. Joanna Jędrzejczyk pokazała twarz po walce z Zhang. Musiało boleć (FOTO)
  5. Dramatyczny apel legendy światowej piłki nożnej. "Polacy, brońcie się"
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News