Trener
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 23 Sierpnia 2020

Legendarny trener zarażony COVID-19. Jest w grupie podwyższonego ryzyka

Trener jednego z włoskich zespołów jest zarażony koronawirusem. Choć wielu ludzi ze świata sportu przechodzi chorobę bezobjawowo, to legendarny szkoleniowiec znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Całkiem niedawno musiał zmagać się on z niezwykle groźną chorobą i jego system odpornościowy jest osłabiony.

Trener włoskiej Bolognii, Sinisa Mihajlović, otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa, o czym poinformował klub w oficjalnym komunikacie. Dla serbskiego szkoleniowca to bardzo zła wiadomość, ponieważ niedawno zmagał się on z bardzo poważną chorobą.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Pilny apel sanepidu. Trwają poszukiwania pasażerów pociągu, jeden z nich był zakażony
Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)Czytaj dalej

Trener Sinisa Mihajlović chory na COVID-19

Jesienią zeszłego roku Serb poinformował, że zmaga sie z białaczką. Choroba niezwykle wyniszczyła jego organizm, a on sam musiał udać się na długie leczenie. Jednakże gdy tylko jego stan zdrowia poprawiał się, jechał on na mecz swojej drużyny, by z bliska przyglądać się poczynaniom swoich zawodników.

Wszyscy w klubie bardzo wspierali walkę Mihajlovicia i w końcu udało się - serbski trener ostatecznie pokonał chorobę i od kilku miesięcy powoli wraca do zdrowia. Niestety, teraz otrzymał kolejny cios, ponieważ okazało się, że został zarażony koronawirusem.

Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Czytaj dalej

Izolacja i testy wszystkich zawodników

Po otrzymaniu wyników Mihajlovicia Bolognia zdecydowała się na testy u wszystkich zawodników klubu jak i współpracowników serbskiego szkoleniowca. Klub poinformował również, że na tą chwilę trener pierwszej drużyny nie ma żadnych objawów i przebywa na izolacji w swoim domu.

Pod wodzą Sinisy Mihajlovicia Bolognia zakończyła poprzednie rozgrywki Serie A na 12. miejscu w tabeli z bezpieczną przewagą nad strefą spadkową. Przez ostatnie dwa sezony jej podstawowym bramkarzem jest reprezentant Polski, Łukasz Skorupski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjdziesz na grzyby i skończysz z mandatem 500 zł. Brzmi jak żart, ale o wpadkę łatwo
  2. Potężny wybuch w kosmosie trwa już ponad 400 lat. Naukowcy przecierają oczy ze zdumienia
  3. Pilna informacja dotarła do mediów. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, walczył o życie w szpitalu
  4. Adam Małysz wpadł na rewelacyjny pomysł. Chodzi o przyszłość polskich skoków, wszystko wyszło na jaw
  5. Piotr Żyła dorwał się do mikrofonu i się zaczęło. Rozbroił wszystkich swoimi słowami, wszystko poszło do telewizji
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News