Jagiellonia Białystok
Aleksy Kiełbasa
Autor Aleksy Kiełbasa - 30 Lipca 2020

Jagiellonia Białystok jeszcze przed rozpoczęciem sezonu chce zmienić trenera. Ma już kandydata

Koniec sezonu to zawsze moment rozliczeń. Dla niektórych niektórych jest on tylko formalnością, ale dla innych - zakończeniem współpracy. I właśnie w tej gorszej sytuacji znajduje się trener Jagiellonii Białystok Iwajło Petew, który według doniesień Przeglądu Sportowego może niedługo stracić posadę szkoleniowca Dumy Podlasia .

Jagiellonia Białystok miniony sezon PKO Ekstraklasy zakończyła na 8 miejscu. W trakcie rozgrywek doszło do zmiany trenera. Pod koniec grudnia Ireneusza Mamrota zastąpił Iwajło Petew. Bułgarski szkoleniowiec miał poprawić grę Dumy Podlasia i włączyć klub do walki o podium. Jaki efekt przyniosły takie działania? Bułgarski szkoleniowiec zastał zespół na 8 miejscu i Jaga sezon na takowym zakończyła. Czy gra poprawiła się? Zdecydowanie nie. W związku z tym w biurach przy Słonecznej coraz poważniej myślą o kolejnej zmianie trenera. Według przypuszczeń dziennikarzy Przeglądu Sportowego, w Jadze mają już kandydata na następcę Bułgara.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski
  2. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  3. Nie żyje minister zarażony koronawirusem. Nikt o nim wcześniej nie mówił. Europa nie dowierza

Jagiellonia zamierza zmienić trenera

Przegląd Sportowy donosi, iż włodarze Jagi odnoszą wrażenie, że 45-letni trener dopiero uczył się swojego fachu. W tym przekonaniu miały utwierdzić ich choćby takie sytuacje, gdy Iwajło Petew wzmacniał obronę, gdy Jagiellonia przegrywała. Co ciekawe Bułgar prowadził wcześniej Ludogorets Razgrad, z którym zdobył 2 mistrzostwa Bułgarii, krajowy puchar oraz 2 Superpuchary. Ponadto Petew trenował także Dinamo Zagrzeb, Omonie Nikozja, a był nawet selekcjonerem reprezentacji Bułgarii. Jednak okazało się, że nigdzie poza Ludogoretsem, nie zagrzał miejsca na dłużej, nawet mimo niezłych wyników w Dinamie. Mimo wszystko Bułgar CV miał na naprawdę obiecujące, ale okazało się ono ładne tylko na papierku.

Reprezentacja Polski pewnie wygrywa. Świetny mecz, bardzo efektowna wygrana Biało-czerwonychReprezentacja Polski pewnie wygrywa. Świetny mecz, bardzo efektowna wygrana Biało-czerwonychCzytaj dalej

Władze Jagi mają swojego faworyta

Ponoć przy Słonecznej, w kontekście nowego trenera Jagiellonii Białystok, najczęściej wymienia się nazwisko Macieja Bartoszka. Polski szkoleniowiec do klubu ze stolicy województwa Podlaskiego, był już przymierzany kilka lat temu. Aktualnie Bartoszek jest opiekunem piłkarzy Korony Kielce, ale w związku z ogromnym zamieszaniem związanym z przyszłością Scyzorów, jego dalsze zatrudnienie w Koronie stoi pod ogromnym znakiem zapytania. Z kolei wiele wskazuje na to, iż kolejnym trenerem Jagi będzie Polak.

Źródło: Przegląd Sportowy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil: „55 kg to górna granica wagi kobiety. Od 60 zaczynają się wielkie uda i cellulit, ohydne”
  2. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw
  3. Raport z bycia dzieckiem. Microsoft Family Safety to idealne narzędzie do szpiegowania swoich pociech
  4. Porażające informacje. Jedenastu zawodników klubu z polskiej ligi ma koronawirusa, informacje się potwierdziły
  5. Kamil Glik oficjalnie zmienia klub. Dyrektor się wygadał, znamy nową drużynę reprezentanta Polski
  6. Widzew Łódź wycofuje się z ligi. Niestety, nie zagrają z najlepszymi, zabrakło pieniędzy
  7. Zdjęcia - Dramat na węźle Konotopa. BMW bez kierowcy i makabryczne odkrycie

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News