TVN
instagram.com/robertlewandowski
Autor Mateusz Wysokiński - 3 Lutego 2020

Robert Lewandowski bohaterem kreskówki. Cudowne doniesienia ze stacji TVN

TVN podjął się niesamowitego przedsięwzięcia. Stacja telewizyjna poinformowała swoich widzów o rozpoczęciu zdjęć do kreskówki, której bohaterem będzie napastnik reprezentacji Polski. Kibice nie mogą doczekać się debiutu produkcji, którą stworzy znany twórca.

TVN zaczyna zdjęcia do bardzo ciekawej produkcji. Stacja poinformowała o rozpoczęciu produkcji kreskówki, której bohaterem będzie napastnik reprezentacji Polski i piłkarz Bayernu Monachium - Robert Lewandowski. Animacja, skierowana do najmłodszych zadebiutuje jeszcze w tym roku, a jej twórcą zostanie znany twórca. Telewizja wróży wielki sukces, a widzowie już nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć polski odpowiednik "Kapitana Tsubasy".

Lukas Podolski przerywa milczenie. Dlatego nie przeszedł do Górnika ZabrzeLukas Podolski przerywa milczenie. Dlatego nie przeszedł do Górnika ZabrzeCzytaj dalej

TVN zaczyna zdjęcia do nowej produkcji. Robert Lewandowski bohaterem kreskówki

Piłkarz reprezentacji Polski doszedł do porozumienia ze stacją TVN i sprzedał licencję na swój wizerunek w celu stworzenia kreskówki na swój temat. Produkcja "Kosmiczny wykop" zadebiutuje jesienią na antenach TVN i TVN 7, a sam napastnik reprezentacji Polski powiedział, że czuje wielką ekscytację względem pojawienia się animacji z nim w roli głównej.

- To dla mnie miłe wyróżnienie, że mogę użyczyć swój wizerunek do animacji dla dzieci, której głównym przekazem mają być ważne wartości, takie jak: przyjaźń, szacunek czy empatia. Sam jestem ojcem i widzę, jak mało powstaje teraz kreskówek z ciepłym i pozytywnym przekazem, dlatego tym bardziej cieszę się, że w taki sposób mogę uczestniczyć w tak fajnym projekcie - mówi Robert Lewandowski.

Czy kreskówka z Lewandowskim będzie hitem?

Wiele wskazuje na to, że pierwszy sezon animacji, który będzie się składał z 26., krótkometrażowych odcinków odniesie wielki sukces. Produkcja dostała bowiem świetnych twórców w postaci Bartosza Kędzierskiego, odpowiedzialnego za sukces serialu "Włatcy Móch" oraz ilustratora Davida Szatarskiego.

Serial nie dostał jeszcze oficjalnej daty premiery, ale wiadomo, że nastąpi to jesienią. Produkcja, która będzie prezentować Lewandowskiego w zupełnie nowej roli,będzie możliwa do oglądania na antenenie TVN, TVN 7 i player.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Neymar dostał najgłupszą kartkę w historii futbolu. Powód całkowicie niezrozumiały
  2. Niesamowity wyczyn Cristiano Ronaldo. Powtórzył legendarne osiągnięcie, co za zawodnik
  3. Puchar Świata. Jest nowa klasyfikacja generalna. Polacy bardzo wysoko
  4. Nowy rekord Polski w skokach narciarskich. Niesamowity skok, ręce składają się do oklasków
  5. Michal Doleżal ogłosił skład Polaków na turniej w Willingen. Spora niespodzianka
  6. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News