TVP
YouTube Kanał Sportowy
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Września 2020

Znany dziennikarz publicznie obraził Mateusza Borka. Hejter nie odpuszcza, kolejne obelgi pod adresem komentatora

TVP kilka dni temu poinformowała o nawiązaniu współpracy z Mateuszem Borkiem, jednym z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w naszym kraju, po tym, gdy ten rozstał się z Polsatem. Przejście komentatora do stacji związanej z aktualnie rządzącą partią polityczną nie wszystkim się spodobało. Inny znany dziennikarz w mocnych i wulgarnych słowach publicznie obraził Borka. 

TVP już od września rozpocznie współpracę z Mateuszem Borkiem, który zajmuje się komentowaniem spotkań piłkarskich. Dołączenie do stacji popularnego komentatora wywołało prawdziwą burzę. Borek został zaatakowany przez innego dziennikarza, który w wulgarny sposób powiedział co o nim myśli.

Absurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyAbsurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Władze Wuhan biją na alarm. Sytuacja z początku pandemii się powtarza
  2. We wrześniu czeka nas niezwykła pełnia Księżyca. Wiemy, kiedy ją obserwować
  3. Wprowadzają sankcje na kraje bałtyckie. Czarny scenariusz się spełnia


TVP podpisała umowę z Mateuszem Borkiem, a ten został zaatakowany

Kilka dni temu Telewizja Polsk i Mateusz Borek ogłosili, że dziennikarz dołączy do redakcji TVP Sport, gdzie zajął się komentowaniem spotkań piłkarskich oraz pracą w studiach meczowych. Dla słynnego dziennikarza, który na początku roku rozstał się z Polsatem, będzie to powrót na stanowisko komentatora najważniejszych futbolowych wydarzeń. Decyzja o przyłączeniu się do TVP nie spodobała się jednak niektórym ludziom.

Mateusz Borek opublikował zdjęcie wiadomości, jaką otrzymał po ogłoszeniu nawiązania współpracy z TVP. Internauta napisał, “Jesteś zwykłą szmatą. TVPisie”. Dziennikarz zastanawiał się na łamach Twittera, czy podjąć kroki prawne w sprawie hejtera. Jak się okazało, autorem tej bulwersującej wiadomości jest inny dziennikarz Piotr Wesołowski, niegdyś związany z łódzkim wydaniem “Gazety Wyborczej”, gdzie pełnił funkcję wicenaczelnego. Obecnie Wesołowski pracuje dla lokalnej telewizji TV Toya.

Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscyplinyNie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscyplinyCzytaj dalej


Dziennikarz walczy z wulgarnym hejterem

- Skonsultuję się z kancelarią, która mnie reprezentuje w kilku sprawach. Podejmiemy wspólnie decyzję, czy wystąpić na drogę sądową. Może powinienem z tego zrobić spektakularny, przykładowy proces. Potrzebujemy procesów, w których poszkodowani wygrają, a ci, co hejtowali, odczują to po kieszeni i społecznym napiętnowaniu - powiedział Mateusz Borek po tym, gdy na jaw wyszła tożsamość autora wulgarnych tekstów.

Sam Wesołowski nie poprzestał na jednej wiadomości. Po upublicznieniu przez Borka wiadomości, której był autorem, odpowiedział znanemu komentatorowi. Padły kolejne ostre słowa, skierowane do wieloletniego dziennikarza Polsatu.

- Nadal uważam, że jest Pan zerem. Nie wiem, dlaczego Pan to robi? Radiową Trójkę niszczą i w tym czasie Pan pojawia się na gali TVP z Kurskim. Dno dna. - napisał Wesołowski i w po krótkim czasie kontynuował atak na Mateusza Borka. - Nadal uważam, że jesteś zerem. Totalnym. I nie broń się wpisami na Twitterze, bo to żałosne. Wybrałeś kasę zamiast klasy - oznajmił na koniec.

Źródło. press.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nadciąga reforma emerytalna. Dadzą Ci 10 tysięcy, by potem pobrać ogromną prowizję
  2. We wrześniu czeka nas niezwykła pełnia Księżyca. Wiemy, kiedy ją obserwować
  3. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  4. Nie żyje polski mistrz świata. Był absolutną legendą swojej dyscypliny
  5. Arkadiusz Milik przyjechał na zgrupowanie luksusowym autem. Ten potwór waży 2,5 tony, cena zwala z nóg
  6. Jeremy Clarkson, legendarny prowadzący Top Gear, pobity i oblany moczem w trakcie wakacji

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News