TVP Reprezentacja
screen youtube.com/Kanał Sportowy
Autor Łukasz Kowalski - 3 Października 2020

Pilne informacje z TVP. Wielkie zmiany w telewizji, kultowy dziennikarz zastąpi największą legendę stacji?

TVP postanowiło zrobić swoim widzom niespodziankę i ta wyszła jak najbardziej udanie. Stacja poinformowała o składzie komentatorskim na najbliższe spotkania reprezentacji Polski. Dla wielu będzie zaskoczeniem, że dziennikarz, który od niedawna współpracuje ze stacją, zastąpi dotychczasowych etatowych komentatorów.

TVP ogłosiło za pomocą mediów społecznościowych, kto skomentuje najbliższe spotkania reprezentacji Polski. Stacja wskazała na znane nazwiska, ale są także niespodzianki. Środowy mecz towarzyski z Finlandią zostanie skomentowany przez dziennikarza, który dopiero od niedawna z nią współpracuje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Mandat za brak maseczki w samochodzie? Brzmi absurdalnie, ale służby są wyczulone i kary się sypią
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa
Tragiczna wiadomość złamała nam serce. Nie żyje żona kultowego gwiazdora, osierociła trójkę dzieciTragiczna wiadomość złamała nam serce. Nie żyje żona kultowego gwiazdora, osierociła trójkę dzieciCzytaj dalej

TVP zrobiło niespodziankę kibicom

W najbliższą środę 7.10 na stadionie w Gdańsku reprezentacja Polski podejmie drużynę Finlandii. Mecz będzie transmitowany przez TVP, a stacja przedstawiła skład komentatorski. Spotkanie będzie relacjonował Mateusz Borek, który od niedawna współpracuje ze stacją wraz z Robertem Podolińskim.

Mateusz Borek wraca do komentowania meczów reprezentacji Polski prawie po roku przerwy. Dziennikarz po raz ostatni relacjonował spotkanie Biało-Czerwonych w listopadzie ubiegłego roku, będąc jeszcze pracownikiem Polsatu. Wtedy podopieczni Jerzego Brzęczka na Stadionie Narodowym przypieczętowali awans na Euro 2020 zwycięstwem 3:2 nad Słowenią.

Już od dłuższego czasu zacieśnia się współpraca Mateusza Borka z TVP. Na początku czerwca Borek podpisał kontrakt z TVP, ale jako promotor grupy MB Promotions. W ramach zawartej umowy publiczny nadawca będzie pokazywał gale organizowane przez dziennikarza. Borek prowadził także studio przed wrześniowym meczem Polaków w Lidze Narodów z Bośnią i Hercegowiną.

Pilne informacje z samego rana. Największy gwiazdor Liverpoolu ma koronawirusa, oficjalne stanowisko klubuPilne informacje z samego rana. Największy gwiazdor Liverpoolu ma koronawirusa, oficjalne stanowisko klubuCzytaj dalej

Wiadomo kto skomentuje mecz Polaków z Finami

Dotychczasowymi stałymi komentatorami meczów reprezentacji Polski w TVP byli Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski, którzy na zmianę relacjonowali spotkania Biało-Czerwonych. Teraz do tego grona dołącza Borek. O takim scenariuszu mówiło się już od kilku miesięcy, a w maju o możliwości i warunkach współpracy Borka z Telewizją Polską w programie "Hejt Park" na Kanale Sportowym mówił dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

- Musiałby u nas pogodzić się z rolą trzeciego czy drugiego. Jest Dariusz Szpakowski, którego można lubić lub nie, ale trzeba szanować, jest naszym pierwszym komentatorem. Jest znakomity Jacek Laskowski, którego też bardzo mocno cenię - mówił w maju dyrektor TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Niezwykle wysokie kary za grilla? Lepiej się dowiedzieć, niż płacić mandat
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Niektórzy z nas mają "złotą krew" lub dodatkowe żebro. Jakie jeszcze cechy niezwykle rzadko występują u ludzi?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News