TVP Kamil Grosicki
Z-Select
Autor Piotr Bernaciak - 7 Września 2020

TVP pokazało kompromitującą wpadkę na początku meczu Bośnia - Polska. Reprezentant Polski nie zna słów hymnu?

TVP już kilka miesięcy temu pochwaliło się, że nabyło prawa do transmisji meczów Ligi Narodów z udziałem reprezentantów Polski. Nieoczekiwanie jednak widzowie mieli okazję zobaczyć koszmarną wpadkę, która przytrafiła się przed samym spotkaniem. Wszystko za sprawą zachowania jednego z naszych kadrowiczów, który popisał się katastrofalną nieznajomością polskiego hymnu.

TVP zapraszało od kilku dni na dzisiejszą transmisję z meczu Bośnia i Hercegowina - Polska, który jest drugim sprawdzianem Biało-czerwonych przed rozpoczęciem eliminacji mistrzostw świata w Katarze. Po dotkliwej porażce w Holandii nasi zawodnicy mieli okazję zrehabilitować się na kolejnym wyjeździe i choć nikt nie liczył, że Polacy rozgromią rywala, to każdy oczekiwał znacznie lepszego stylu gry.

Już przed początkiem meczu kibice mogli po raz kolejny rozczarować się tym co zobaczyli na ekranie, choć tym razem nie chodziło o boiskowe dokonania naszych Orłów. Wszystko przez wydarzenie mające miejsce na kilka chwil przed pierwszym gwizdkiem sędziego Cuneyta Cakira.

Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

TVP pokazało kłopotliwą sytuację

Tradycyjnie przed rozpoczęciem spotkania międzynarodowego piłkarze obydwu drużyn stają do odśpiewania hymnów narodowych. Z uwagi na obecne warunki, czyli brak kibiców na trybunach, mogliśmy usłyszeć wykonanie Mazurka Dąbrowskiego przez zawodników Jerzego Brzęczka. Pechową wpadkę zaliczył Kamil Grosicki, który przed milionami widzów pomylił słowa hymnu.

Zawodnik West Bromwich Albion rozpoczął hymn słowami "Jeszcze Polska nie zginęła, póki my żyjemy". Jego wpadka zadziwiła bardzo wielu widzów, zwłaszcza wobec tego, że jeszcze kilka lat temu na polskich trybunach rozpoczęła się akcja "Kiedy My Żyjemy" mająca na celu rozpropagowanie prawidłowej wersji narodowego hymnu, która jednocześnie była przez wielu zapomniana.

Kamil Stoch nagle zwrócił się do wszystkich Polaków. Mistrz chce publicznie zdradzać swoje tajemnice (FOTO)Kamil Stoch nagle zwrócił się do wszystkich Polaków. Mistrz chce publicznie zdradzać swoje tajemnice (FOTO)Czytaj dalej

TVP śledzi dziś miliony Polaków

Mecze kadry narodowej cieszą się gigantycznym zainteresowaniem, więc nie może dziwić, że pomyłka Kamila Grosickiego spotkała się z natychmiastowym i bardzo negatywnym odbiorem ze strony internautów. Wielu z nich pisze o totalnej kompromitacji wieloletniego reprezentanta Polski, który pomimo bardzo wielu spotkań w reprezentacji nie odśpiewał hymnu w poprawny sposób.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fatalne wieści od WHO. Świat czeka kolejne wyzwanie, być może jeszcze trudniejsze niż koronawirus
  2. Polska rezygnuje z energii węglowej. Przyszedł czas na Zielony Ład
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Bezdomny trafił do szpitala. Wkrótce lekarze zorientowali się, że mężczyzna nie jest sam

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News