TVP
Youtube
Autor Bartosz Goluch - 8 Kwietnia 2020

TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)

TVP spotyka się z ogromną krytyką programu "Szkoła", który szybko stał się obiektem drwin internautów. W jednym z ostatnich materiałów stacja zaprezentowała zestaw ćwiczeń dla uczniów. Również tym razem na Telewizję Polską posypały się gromy i nieprzychylne komentarze.

Najpierw z powszechną krytyką spotkały się m.in. materiały "Szkoły" z lekcji matematyki oraz geografii. Zarówno laicy, jak i zawodowi nauczyciele wytykali twórcom błędy merytoryczne oraz mało atrakcyjny sposób prezentacji wiedzy. Ostatnio autorzy programu wzięli się za ćwiczenia fizyczne, których z pewnością brakuje młodzieży zamkniętej w domach z powodu epidemii koronawirusa. Także tym razem nie obyło się bez kontrowersji.

Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go karaPolski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go karaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Ile zarabia Adam Małysz? Powalająca kwota
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie

TVP w oparach absurdu, internauci śmieją się do łez

Osobliwą lekcję poprowadziła nauczycielka ubrana w garsonkę oraz buty na obcasie, co stanowi raczej nietypowy strój do ćwiczeń. Zaprezentowała serię ćwiczeń z użyciem butelki wody - skręty, unoszenia oraz przetoczenia po podłodze. W internecie zaczęła się prawdziwa "szydera". "I na takie programy TVP dostało 2 mld zł dofinansowania" - kpił jeden z komentujących. "Lewandowska z Chodakowską zostały przyćmione" - ironizował inny.

Do chóru krytyków przyłączył się Zbigniew Boniek. "Wychowanie fizyczne dla dzieci w takiej garsoneczce? Wstyd jak cholera. Ktoś jest za to odpowiedzialny? PS. Szkolimy przyszłych sportowców" - napisał na Twitterze prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Pilne informacje ws. zarażonego COVID-19 Bartosza BereszyńskiegoPilne informacje ws. zarażonego COVID-19 Bartosza BereszyńskiegoCzytaj dalej

Stacja broni programu

Po fali negatywnych komentarzy i wpisie prezesa PZPN, na stronie TVP Info ukazał się obszerny artykuł, w którym Telewizja Polska tłumaczy, że materiał przedstawiał nie lekcję WF-u, ale przerwę na gimnastykę podczas lekcji języka polskiego.

Warto przypomnieć, że sam Boniek w swoich mediach społecznościowych zachęca młodzież do aktywności fizycznej. Proponuje m.in. brzuszki i ćwiczenia z piłką. Niedawno rzucił Polakom wyzwanie, polegające na wykonywaniu żonglerek naprzemiennie obiema nogami.

Szkoła z TVP | Gimnastyka wg TVP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  2. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem
  3. Poznaliśmy nowego prezesa PZPN? Zadziwiające doniesienia, kibice są oburzeni
  4. Piłkarze znanego klubu zatrzymani przez policję. Funkcjonariusze musieli interweniować
  5. Sportowiec stoczył walkę na śmierć i życie z przestępcą. "Myślałem, że mnie zabije"
  6. Maseczki mogą bardziej szkodzić, niż pomagać. Przed założeniem musisz pamiętać o jednej rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News