TVP
Jakub Kaminski/East News
Autor Łukasz Kowalski - 9 Czerwca 2020

Walki w studiu TVP. Wszystko zobaczymy na antenie telewizji

TVP w sobotę zorganizuje w swoim głównym gmachu przy ul. Woronicza 17 galę kickboksingu. Federacja HFO już po raz trzeci będzie pokazywała swoją galę na antenach publicznej telewizji. Organizatorzy zapewniają, że emocji i wielkich starć nie zabraknie. Ze względów bezpieczeństwa gala odbędzie się bez publiczności.

TVP Sport wraca ze sportem na żywo. W sobotę w gmachu Telewizji Polskiej odbędzie się gala kickboksingu. Gala HFO w zapowiedzi publicznego nadawcy ma być impulsem dla całego środowiska sportów walki i pomóc w powrocie po trudnych czasach pandemii koronawirusa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany gwiazdor zastrzelony przed własnym domem. Właśnie wychodził na randkę
  2. Znoszą kolejny zakaz, Polacy będą zachwyceni. "Kwestia dni, a może nawet godzin"
Kamil Glik wraca do Ekstraklasy. Piłkarz zapowiedział swój transferKamil Glik wraca do Ekstraklasy. Piłkarz zapowiedział swój transferCzytaj dalej

TVP zorganizuje galę kickboksingu w swoim gmachu

Federacja HFO po raz pierwszy była pokazywana w TVP Sport w ubiegłym roku. Przez ten czas kibice mogli oglądać dwie gale zorganizowane wspólnie przez federację i publiczną telewizję. W sobotę odbędzie się trzecia gala, która będzie szczególna.

Ze względu na pandemię koronawirusa gala odbędzie się bez udziału publiczności. W zamian stacja zapowiedziała, że przygotuje kilkanaście kamer, dzięki którym widzowie będą mogli dokładniej śledzić zmagania kickbokserów. Dodatkowo władze stacji zapewniają, że zostanie przygotowana specjalna oprawa audiowizualna tego wydarzenia.

Łukasz Czarnowski, dyrektor federacji HFO, podkreśla, że to pierwsza taka gala w historii. – Przede wszystkim robimy coś po raz pierwszy. Pierwsza gala K-1 od wybuchu pandemii, pierwsza gala w studiu Woronicza 17. Musimy wymyślać rozwiązania, które następni skopiują, poprawią lub nie, po nas. Codziennie zastanawiamy się jak, mimo ograniczeń odnośnie liczby osób pracujących przy gali, zrobić wszystko jeszcze lepiej niż zwykle. Robimy tę galę na otwartej antenie, chcąc dotrzeć do setek tysięcy widzów, nie budujemy gali wokół płatnych systemów Pay-Per-View. Jest to dla nas nowa, niełatwa sytuacja, ale mamy zamiar pokazać, jak świetnie sobie z nią poradziliśmy – opowiada.

Nie żyje uwielbiany przez miliony gwiazdor. Był prawdziwą legendąNie żyje uwielbiany przez miliony gwiazdor. Był prawdziwą legendąCzytaj dalej

Kibiców czekają wielkie walki

Jak zapowiedział, podczas gali nie zabraknie hitowych pojedynków. Walką wieczoru będzie pojedynek Michała Gęsiarza z Patrykiem Radoniem. W akcji kibice będą mogli oglądać również kobiety. Była zawodniczka MMA Marta Waliczek zmierzy się z Dominiką Filec.

– Waliczek vs Filec to najlepsza walka kobiecego K-1 do zrobienia w Polsce i my do tego doprowadziliśmy. Z kolei Gęsiarz z Radoniem będzie starciem dwóch reprezentantów stylu holenderskiego K-1. Obaj zresztą trenowali w Holandii – podkreślił Czarnowski.

Podczas gali odbędzie się w sumie 5 walk. Wszyscy od organizatorów do zawodników, będą musieli przestrzegać rygorystycznych zasad bezpieczeństwa. Zawodnicy w dniu walki będą kilkukrotnie badani — będzie im sprawdzana temperatura. Przed samą galą zawodnicy przejdą testy na obecność koronawirusa, a ostatnie kilkanaście godzin przed walką spędzą w izolacji w hotelu. Gala odbędzie się bez publiczności, a wszystkie osoby obecne będą zobligowane do noszenia maseczek i rękawiczek ochronnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł
  2. Wiceminister Cyfryzacji zabrała głos w sprawie ataków na maszty 5G. "Działania, które godzą w bezpieczeństwo państwa"
  3. Arkadiusz Milik wybrał klub. Polak ma dołączyć do europejskiego giganta
  4. Apoloniusz Tajner rozbrajająco szczerze o polskiej kadrze. "Michal Doleżal nie podejmuje decyzji sam"
  5. Ogromny dramat ikony futbolu. Próbował ratować syna, ale ten zmarł w jego ramionach
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News