TVP
TVP Sport
Autor Mateusz Wysokiński - 13 Października 2020

Polacy oszukani przez sędziego. Kuriozalna decyzja zabrała zwycięstwo, wszystko pokazały kamery TVP

TVP Sport transmitowało dzisiaj mecz między Polską a Bułgarią w ramach eliminacji do Euro U-21. W trakcie spotkania doszło do sytuacji, która mogła kosztować Polaków zwycięstwo. Wszystko zostało wychwycone przez kamery TVP. Polacy są oburzeni, kuriozalna decyzja arbitra mogła kosztować nas udział w młodzieżowym czempionacie Europy. Wszystko zostało uchwycone przez kamery.

TVP transmitowało dzisiaj bardzo ważny mecz młodzieżowej reprezentacji Polski. Podopieczni Czesława Michniewicza walczą o awans do Euro i ostatecznie zremisowali z Bułgarami 1:1. Niestety, w trakcie meczu doszło do karygodnej pomyłki sędziego, która odebrała Polakom zwycięstwo. Arbiter spotkania gwizdnął spalonego, którego nie było, co odebrało nam szanse na pozytywny rezultat spotkania i mogło oddalić szansę dojścia do finałów europejskiego czempionatu.

Wstydliwa wpadka Polaków w eliminacjach. Nikt się nie spodziewał tak słabej gry, Bułgarzy nas deklasowaliWstydliwa wpadka Polaków w eliminacjach. Nikt się nie spodziewał tak słabej gry, Bułgarzy nas deklasowaliCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Światowe media podały druzgocącą informację. Cristiano Ronaldo ma koronawirusa
  2. NFZ wydało porażający komunikat. Jest nakaz ograniczenia świadczeń medycznych
  3. Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)

TVP uchwyciło porażający błąd sędziego. Decyzja arbitra pozbawiła nas zwycięstwa

Mecz Polaków z Bułgarami był bardzo zaciekłym spotkaniem. O ile Polacy byli faworytami meczu, o tyle Bułgarzy od pierwszej minuty atakowali i wręcz zdominowali grę. Kapitalna gra Kamila Grabary nie wystarczyła i nasi rywale zdobyli bramkę. W drugiej połowie to reprezentanci Polski postanowili dochodzić do głosu częściej, co zaowocowało bramką Bartosza Bida. Po tym golu, Polacy ruszyli do ataku i chcieli za wszelką cenę odwrócić spotkanie.

Niestety, w dużej mierze drużynie Czesława Michniewicza przeszkodził arbiter spotkania. Prowadzący zawody sędzia stwierdził, że prowadzący kontratak Polacy byli na spalonym. Decyzja sędziego nie była sprawdzana przez VAR, co okazało się szkodliwe dla reprezentantów Polski, których akcja była prawidłowa.

Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Justyna Żyła ośmieszyła Piotra Żyłę na oczach całej Polski? Chodzi o jej zdjęcia, fani nie mają wątpliwości (FOTO)Czytaj dalej

TVP uchwyciło pomyłkę arbitra. Polacy wściekli

Kibice oglądający mecz reprezentacji Polski bardzo szybko odnieśli się do pomyłki arbitra. Na portalach społecznościowych nie brak głosów oburzenia, a wśród fanów tworzy się przekonanie, że decyzja sędziego może wpłynąć negatywnie na awans Polaków do mistrzostw Europy.

- Prawie idealna stopklatka, przez takiego parodystę bardzo możliwe, ze nie jedziemy na Euro - napisał na swoim Twitterze Michał Rączka, który jest znanym wśród społeczności Twittera użytkownikiem zajmującym się polskim futbolem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Włosi zaprojektowali nowego Malucha. W ojczyźnie też za nim zatęsknili?
  2. Księżyc pełnił kiedyś niezwykle ważną funkcję. Niesamowite odkrycie naukowców
  3. Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  4. Wielka tragedia obiegła świat. Uwielbiana legenda przegrała z ciężką chorobą, wychowała całe miliony
  5. Mariusz Pudzianowski wygadał się przed tysiącami Polaków. Jest w związku, wszystko ogłosił w sieci
  6. Mało kto wiedział, obowiązuje od dziś w całej Polsce. Wieli będzie zbulwersowanych, zmiana może pokrzyżować plany podróży

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News