TVP
Facebook TVP Sport
Autor Mateusz Dziubiński - 17 Marca 2020

Wspaniała wiadomość od TVP. Stacja wyemituje kultową kreskówkę o piłce nożnej

TVP Sport znalazła świetny sposób na wypełnienie przerzedzonej przez brak sportowych transmisji ramówki. Stacja wychodzi swoim widzom naprzeciw i w dużym stopniu im pozwoli zadecydować, co ukaże się na antenie. Jedną z propozycji jest uwielbiana kreskówka. 

TVP Sport jak i wiele innych stacji sportowych musi się zmierzyć z zupełnie nową sytuacją. Z uwagi na pandemie koronawirusa na całym świecie wstrzymano bądź odwołano wszelkie imprezy masowe. Najbardziej dotyka to świat sportu, którego największe wydarzenia nie istnieją bez udziału kibiców.

Franciszek Smuda musiał uciekać z domu przez epidemię. Niesamowite wyznanie treneraFranciszek Smuda musiał uciekać z domu przez epidemię. Niesamowite wyznanie treneraCzytaj dalej

TVP zmuszona jest zmienić ramówkę. Fantastyczna inicjatywa szefów stacji

W trudnym okresie, jaki jest nam dane przechodzić, nikt nie zostaje wolny bez większej lub mniejszej zmiany w codziennym funkcjonowaniu. Dotyczy to stacji telewizyjnych, zwłaszcza sportowych, które bazują na transmisji najważniejszych wydarzeń ze światowych aren. W najbliższym czasie nie odbęda się żadne z zaplanowanych zawodów jak mecze reprezentacji z Finlandią i Ukrainą, czy rozgrywki Ligi Mistrzów. Nawet Euro 2020 zostanie przełożone na przyszły rok. Stacje muszą wypełnić czas antenowy, który do tej pory zarezerwowany był na transmisje, serwisy informacyjne i programy tematyczne. Świetne rozwiązanie w zaistniałej sytuacji znaleźli szefowie TVP Sport.

Rosjanie pokochali Grzegorza Krychowiaka. Porównują naszego gracza do superbohatera (FOTO)Rosjanie pokochali Grzegorza Krychowiaka. Porównują naszego gracza do superbohatera (FOTO)Czytaj dalej

Kibice pomogą stacji wybrać nową ramówkę

Dyrektor TVP Marek Szkolnikowski poinformował za pośrednictwem Twittera, że na ekrany powróci uwielbiany przez sympatyków piłki nożnej serial “Kapitan Tsubasa”. Serial już kilkakrotnie gościł na antenach polskich telewizji. Opowiada historię piłkarza Tsubasy Ozory grającego w zespole Nankatsu. Serial, choć już wiekowy, jak na dzisiejsze standardy, wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Emisja rusza już od czwartku 19 marca.

Nie jest to jedyna propozycja stacji na najbliższe tygodnie. Dla kibiców zostanie przygotowana seria archiwalnych materiałów, które będą emitowane na podstawie głosów widzów na twitterowym koncie stacji. Pojawią się między innymi kultowy program “Gol” oraz retransmisje wielkich wydarzeń z historii polskiego i światowego sportu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dobitny apel WHO do wszystkich państw. Zaniedbujemy jedną, arcyważną rzecz
  2. Popularna hala targowa w stolicy zostanie zamknięta. Handel przeniesie się do internetu
  3. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  4. Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą
  5. Żona byłego piłkarza Ekstraklasy robi furorę w sieci. Jej wysportowane ciało rozpala internautów (ZDJĘCIA)
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News