TVP ekspert murawa
Instagram - Łukasz Piszczek
Autor Piotr Bernaciak - 20 Listopada 2019

Ekspert TVP szczerze o wczorajszym meczu Polaków ze Słowenią. "To był wstyd"

TVP stara się regularnie pokazywać swoim widzom rozmowy z ekspertami, którzy wypowiadają się na temat bieżących wydarzeń sportowych. Jeden z nich wypowiedział się na temat wczorajszego meczu w wyjątkowo dobitny sposób.

TVP na bieżąco pokazuje milionom Polaków mecze naszej drużyny narodowej, jednak stara się również przeprowadzać wywiady ze znanymi postaciami ze świata futbolu. Osoby pracujące przez lata w świecie futbolu często wypowiadają się dla telewizji publicznej, komentując mecze Ekstraklasy, jej drużyn w europejskich pucharach bądź reprezentacji Polski.

Jeden z najbardziej znanych ekspertów postanowił w bardzo ostry sposób komentować to, jak wyglądał wczorajszy mecz Polaków ze Słowenią. Jak sam przyznał, spotkanie mogłoby stać na znacznie wyższym poziomie, jednak nie doszło do tego w związku z jego organizacją. Jan Tomaszewski był wyraźnie wściekły, bo starcie eliminacji Euro 2020 wyglądało żenująco.

Piłkarz Legii ogłosił, że w styczniu odejdzie z klubu. Piłkarz Legii ogłosił, że w styczniu odejdzie z klubu. "Potrzebuję klubu, który we mnie uwierzy"Czytaj dalej

TVP regularnie transmituje mecze kadry

Jan Tomaszewski już od wielu lat jest związany z TVP jako ekspert zajmujący się przede wszystkim starciami reprezentacji Polski. Nie może to nikogo dziwić, bo przecież przez wiele lat bronił on jej barw, stojąc w bramce podczas wielu ważnych spotkań. Z pewnością nie można odmówić mu doświadczenia, a widzowie doceniają jego opinie za to, że często prowokują one do dyskusji.

- Przede wszystkim prezes Boniek musi wezwać na dywanik ludzi ze Stadionu Narodowego. Piłkarze grali dzisiaj na pastwisku i to był wstyd, że taka murawa jest na tym stadionie - stwierdził Jan Tomaszewski, głośno wskazując na powód słabszej gry obu zespołów.

Ekspert TVP atakuje organizatorów

Na stan murawy narzekali również zawodnicy biorący udział w spotkaniu. Wyraźnie nie podobało im się do, jak przygotowano boisko do ostatniego meczu eliminacji, co było widać już na murawie. Po niektórych kopnięciach piłki z ziemi podnosił się piasek, a na twarzach reprezentantów pojawiała się wściekłość. Nawet selekcjoner Jerzy Brzęczek był wyraźnie zniesmaczony tym, jak źle zostało przygotowane boisko.

Niektórzy bronią firmę przygotowującą murawę, twierdząc, że na Stadionie Narodowym nie ma możliwości zapewnienia jej lepszych warunków. Mimo tego zdecydowana większość kibiców krytykuje organizatorów spotkania za to, że doprowadzili do takiego stanu rzeczy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii ogłosił, że w styczniu odejdzie z klubu. "Potrzebuję klubu, który we mnie uwierzy"
  2. Wybrano najlepszych piłkarzy w eliminacjach Euro. Lewandowski dopiero w trzeciej setce
  3. Zagraniczni dziennikarze nie mają wątpliwości. Na Euro 2020 chcą trafić na Polskę
  4. Bohater walki wieczoru wróci do Fame MMA? Trwają negocjacje, czeka nas prawdziwy odlot!
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News