TVP
ANDRZEJ IWANCZUKREPORTER
Autor Mateusz Dziubiński - 21 Kwietnia 2020

Artur Szpilka zaatakował TVP. Bokser sypnął wulgaryzmami, dziennikarze bronią stacji

TVP wdało się w pojedynek z Arturem Szpilką. Między dziennikarzami stacji a popularnym bokserem doszło do słownej przepychanki na Twitterze. Sportowiec nie przebierał w słowach i zdecydowanie powiedział co myśli o poziomie komentarza jego walki z Siergiejem Radczenką. 

TVP odpowiedzialne było za organizację transmisji z gali KnockOut Boxing Night 10, podczas której swoją walkę stoczył Artur Szpilka. Komentatorzy potępili werdykt przyznający Polakowi zwycięstwo. “Szpila” wrócił do wydarzeń z początku marca i skierował pod adresem dziennikarzy wulgarne uwagi.

Poruszający wpis Jakuba Błaszczykowskiego. Poruszający wpis Jakuba Błaszczykowskiego. "Przeszliśmy bardzo trudne chwile"Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Cristiano Ronaldo ma w nosie epidemię. Pojawił się na wielkiej imprezie razem z chorą matką
  2. Adresy osób znajdujących się na kwarantannie wyciekły do internetu. Sprawą zajmie się prokuratura


TVP i Szpilka wymienili ciosy

Na początku marca w Łomży odbyła się gala KnockOut Boxing Night 10, podczas której starciem wieczoru był pojedynek Artura Szpilki z Ukraińcem Siergiejem Radczenką. Polak przystępował do walki jako zdecydowany faworyt. W ringu jednak tego nie potwierdził. Przez cały pojedynek to bokser z Ukrainy był lepszy, a w trzeciej rundzie posłał nawet “Szpilę” na deski. Ostatecznie decyzją sędziów Szpilka wygrał na punkty. Werdykt wzbudził oburzenie ekspertów i komentatorów. Już podczas jego ogłaszania, relacjonujący pojedynek dziennikarze TVP Sebastian Szczęsny i Piotr Jagiełło nie mogli ukryć zdziwienia.

- To są parodyści, na Boga, niech oni wracają do Austrii i więcej tutaj nie przyjeżdżają. Zawsze jestem uczciwy wobec widzów i dzisiaj tę uczciwość też zachowuję. To jest po prostu skandal. - krzyczeli komentatorzy.

Do oceny sytuacji przez ekspertów postanowił wrócić Artur Szpilka.

Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)Piękna lekkoatletka wpadła w kłopoty finansowe. Zatrudniła się przy robotach drogowych (FOTO)Czytaj dalej


Szpilka nie przebierając w słowach zaatakował dziennikarzy TVP

Zawodnik był gościem Mateusza Borka w programie “W Ringu”. W poniedziałkowy wieczór powiedział, że ponownie obejrzał walkę z Radczenką i nie ma w tym przypadku mowy o skandalu. Stwierdził, że faktycznie decyzja sędziów była niefortunna i remis byłby bardziej sprawiedliwy. Jednocześnie zaznaczył, że "komentatorzy piep****i głupoty podczas walki z Radczenką".

Na reakcję dziennikarzy nie trzeba było długo czekać. Na Twitterze do wypowiedzi Szpilki odniósł się Sebastian Szczęsny a niedługo później Piotr Jagiełło. Przedstawiamy całą historię słownej potyczki.

Źródło: ETOTO "W Ringu"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: Korea Płd. cytuje rządowe źródła. Wiadomo, co ze zdrowiem Kim Dzong Una
  2. Kościół ma pilny apel do wiernych. Trzeba zacząć już dzisiaj, skutki mogą być opłakane
  3. Była dziewczyna reprezentanta Polski prezentuje swoje wdzięki w bikini. Piłkarz ma czego żałować (FOTO)
  4. Najlepsza bramka w historii Barcelony. Ten gol otworzył Messiemu wrota do wielkiej kariery (WIDEO)
  5. Policja rozbiła bojówkę klubu z Ekstraklasy. Mieli siekiery, maczety, noże i narkotyki
  6. Dyrektor generalny WHO szczerze o pandemii. Ma dla nas bardzo złe wieści

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News