TVP
instagram.com/marcin.najman
Autor Piotr Mika - 28 Września 2020

TVP zaprosiło Marcina Najmana. Celebryta dał "wykład" na temat LGBT (WIDEO)

TVP Info postanowiło zaprosić do swojego programu "#Jedziemy" Marcina Najmana. Popularny bokser i zawodnik MMA zabrał głos w sprawie, która w ostatnim czasie mocno dzieli polskie społeczeństwo. "El Testosteron" wyraził w programie swoją opinię na temat środowisk LGBT.

TVP nie po raz pierwszy zwróciło się do Marcina Najmana o wyrażenie swojej opinii na bieżące tematy. Niedawno "El Testosteron" wypowiadał się na temat zwiększenia kar za przekroczenie czasu parkowania w centrum Warszawy. Tym razem zabrał jednak głos w dużo poważniejszej sprawie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Od 15 października tysiące Polaków mogą liczyć na kolejny prezent od ZUS. Składki nie będą tak bolesne
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Van Damme walczy ze śmiertelną chorobą. Przeszczep i leki nie pomogły, nie zostało mu wiele czasuVan Damme walczy ze śmiertelną chorobą. Przeszczep i leki nie pomogły, nie zostało mu wiele czasuCzytaj dalej

TVP Info zaprasza Marcina Najmana do dyskusji o LGBT

Marcin Najman coraz lepiej czuje się w medialnym środowisku. Popularny zawodnik MMA prowadzi własny kanał na YouTube, ale teraz coraz częściej pojawia się w telewizji i zabiera głos w różnych tematach dotyczących społeczeństwa.

Ostatnio głośno było o tym, jak Marcin Najman wściekał się o podwyżkę kar za przekraczanie czasu parkowania w Warszawie. "El Testosteron" mówił o tym w programie TVP Info, ale również nagrał filmik, który udostępnił na swoim Twitterze. W swoim nagraniu Najman zwracał się bezpośrednio do prezydenta Warszawy i to w wulgarny sposób. Tym razem popularny zawodnik zabrał głos w dużo poważniejszej dyskusji.

Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćIle zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracowaćCzytaj dalej

Marcin Najman domaga się surowszych kar

Poranny program TVP Info "#Jedziemy" opiera się na dyskusji kilku zaproszonych gości na bieżące tematy polityczne. Tym razem jednym z nich był temat praw społeczności LGBT. Marcin Najman twierdzi, że mniejszości narodowe czy seksualne w Polsce nie są uciskane.

- Nie zabranialiśmy i nie zabraniamy w Polsce funkcjonowania wg swojego światopoglądu, dopóki nie zagraża i nie przeszkadza on innym. Bezczeszczenie symboli religijnych i narodowych przez środowiska LGBT powinno być surowiej traktowane - uważa "El Testosteron".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Milionerzy: Hubert Urbański zadał już 20 pytań za milion złotych. Znasz prawidłowe odpowiedzi?
  3. Ile zarobił Jan Błachowicz? Kwota jest porażająca, do końca życia nie będzie musiał pracować
  4. Jerzy Brzęczek z koronawirusem. Wiemy co z najbliższym zgrupowaniem kadry
  5. Mateusz Borek wulgarnie skomentował triumf Błachowicza. Internet płonie po wyczynie Polaka
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News