TVP
instagram.com/sylwiadekiert
Autor Piotr Mika - 29 Września 2020

Piękna dziennikarka TVP Sport ogłosiła radosną nowinę. Gratulacje napływają ze wszystkich stron (FOTO)

TVP Sport to jeden z liderów telewizji sportowych w naszym kraju, a nad realizację jego programów pracuje wiele znanych dziennikarzy oraz dziennikarek. Jedna z nich, Sylwia Dekiert, znana z wielu produkcji Telewizji Publicznej, ogłosiła niedawno bardzo radosną nowinę.

TVP Sport będzie musiało niedługo poradzić sobie, przynajmniej przez chwilę, bez jednej ze swoich gwiazd. Okazuje się bowiem, że w najbliższym czasie ze swoich obowiązków będzie musiała zrezygnować Sylwia Dekiert, która ogłosiła, że jest w ciąży.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Narzeczona Artura Szpilki przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg, oniemiejecie (FOTO)
  2. Oprócz emerytury można wyciągnąć ogromny dodatek. Da ci potężny zastrzyk gotówki, nawet 6-krotność pensji
  3. "Polski Ken" chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
Kibol Lecha Poznań porwał mężczyznę i wywiózł za miasto. Tego, co mu zrobił, nie zapomni do końca życiaKibol Lecha Poznań porwał mężczyznę i wywiózł za miasto. Tego, co mu zrobił, nie zapomni do końca życiaCzytaj dalej

TVP Sport już niedługo bez jednej z gwiazd

Sylwia Dekiert od wielu lat związana jest z działem sportowym Telewizji Publicznej. Sama nie zdradza wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego, jednak pewnych rzeczy ukrywać nie zamierza, co akurat w tym przypadku byłoby niezwykle trudne.

Od 2019 roku dziennikarka TVP Sport jest zaręczona z producentem Sławomirem Nelupem. Teraz para doczekała się pierwszego wspólnego dziecka. Mimo ciąży, która zarysowuje się coraz wyraźniej, Sylwia Dekiert wciąż prowadzi programy sportowe, takie jak studio przed jedną z gal bokserskich. Przy okazji tej imprezy Sylwia Dekiert chwaliła to, jak stacja dla której pracuje zadbała o nią w trakcie produkcji.

TVP

Carlitos i jego ukochana spadli z ogromnej wysokości. Para walczy o życieCarlitos i jego ukochana spadli z ogromnej wysokości. Para walczy o życieCzytaj dalej

Piękna dziennikarka szczęśliwie zakochana

Sylwia Dekiert jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w polskiej branży mediów sportowych. Wydaje się, że podobnie jak w życiu zawodowym tak i w życiu prywatnym dziennikarka odznalazła szczęście. Po rozstaniu się ze swoim poprzednim partnerem, z którym ma dwóch synów, przyjęła zaręczyny Sławomira Nelupa i teraz para spodziewa się dziecka. Bardzo możliwe więc, że niedługo usłyszymy również o ich ślubie zakochanych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  2. Playstation 5: Rozebrał nowego pada DualSense na części i wrzucił zdjęcia do sieci. Nie uwierzysz, jak sprzęt wygląda od środka
  3. Ile zarabia Mariusz Pudzianowski? Znamy dokładne kwoty
  4. Wielka afera w polskim narciarstwie. Legenda stawia poważne zarzuty Apoloniuszowi Tajnerowi
  5. Królewskie powitanie Błachowicza w Polsce. Tak wjeżdżają tylko legendy (WIDEO)
  6. Nikt nie wierzył w powodzenie pary karłów. Jak wyglądają teraz ich dzieci?

OBŁĘDNIE SMACZNE I PROSTE KOTLECIKI Z KURCZAKA - PYCHA

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News