Twitter Polski Messi metamorfoza
screen youtbe.com/channel/UCTVB8m2FcbwBsi6DHsGSuVw
Autor Łukasz Kowalski - 1 Maja 2020

Polski Messi zmienił się nie do poznania. Zrzucił 20 kilo, wygląda zupełnie inaczej

Twitter wypromował "polskiego Messiego" i dał mu szansę zaistnieć w mediach. Teraz ludzie mogą podziwiać jego metamorfozę. Był w TurboKozaku, zrzucił 20 kilo i chce jeszcze więcej!

Twitter był portalem dzięki, któremu poznaliśmy Marka Buzanowskiego, znanego jako „polski Messi”. W czasie trwania epidemii koronawirusa zaprezentował tam filmik, po którym usłyszała o nim cała Polska.

Wszystko się zaczęło się od internetowego wyzwania, polegającego na żonglowaniu papierem toaletowym jak piłką. #ToiletPaperChallenge podjęło wielu znanych piłkarzy na czele z Ryanem Giggsem. Trend nie ominął też polskich zawodników i swoje umiejętności w podbijaniu papieru toaletowego zaprezentował m.in. Piotr Zieliński.

Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Czytaj dalej

Twitter zrobił z niego gwiazdę

Zawodowi piłkarze szybko znaleźli swoich naśladowców i każdy chciał zaprezentować filmik ze swoimi umiejętnościami. Również w Polsce było wielu śmiałków, którzy próbowali dorównać zawodowym piłkarzom. Wśród nich znalazł się także Marek Buzanowski.

Podążając za internetowym trendem, wiele osób nagrywało filmiki, na których podbija papier toaletowy niczym piłkę. Taki sam filmik zamieścił Marek Buzanowski, nie sądząc, że będzie to tak szeroko komentowany filmik. Mężczyzna szybko zyskał popularność i przydomek "polski Messi".

Marek Buzanowski, tak jak inni chciał pochwalić się w internecie swoimi umiejętnościami z podbijania papieru toaletowego. "Polski Messi" zadanie wykonał na tyle niefortunnie, że musiała interweniować jego żona. Podczas próby wykonania żonglerki Buzanowski przewrócił się oraz strącił telewizor.

Poznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałPoznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Z Twittera do TurboKozaka

Nieudolne wykonanie internetowego zadania przysporzyło panu Markowi spora popularność. Niedługo po opublikowaniu nagrania ze swoim wykonaniem #ToiletPaperChallenge został zaproszony do programu "TurboKozak" transmitowanym w programie Canal+.

"Polski Messi" po zdobyciu popularności, przez filmik ze swoim wykonaniem #ToiletPaperChallenge miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w emitowanym na antenie Canal+ Sport TurboKozaku. Marek Buzanowski zdobył w programie 143 punkty. W nagrodę otrzymał od Canal+ telewizor, który przekazał do jednego z domów dziecka.

Pokazał swoją metamorfozę

Filmik w internecie oraz występ w telewizji spowodowały, że więcej osób zaczęło obserwować media społecznościowe pana Marka. To właśnie na swoim koncie na Facebooku pochwalił się swoją metamorfozą. Pod zdjęciem możemy przeczytać, że "polski Messi" zrzucił już 20 kilogramów, ale nie zamierza na tym poprzestać.

Twitter

Źródło: Facebook - Marek Buzanowski

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News