UFC
Instagram.com/jonnybones
Autor Piotr Mika - 2 Listopada 2020

Złodzieje wtargnęli na posesję mistrza UFC. Gwiazdor sięgnął po strzelbę i zrobił z nimi porządek (WIDEO)

UFC to największa i najpopularniejsza federacja mieszanych sztuk walki. Już sama walka w niej to duże wyróżnienie, a zawodnicy mogą liczyć na duże wynagrodzenia. Wielu mistrzów UFC to prawdziwi bogacze, co niestety przyciąga także złodziei. Z jednym z nich musiał ostatnio radzić sobie jeden z największych zawodników w historii MMA.

UFC w ostatnim czasie znów przyciągnęło większą uwagę polskich kibiców. Wszystko to oczywiście za sprawą wygranej Jana Błachowicza z Dominickiem Reyesem i sięgnięciem po pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej.

Ta walka nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie to, że swój pas zwakował poprzedni mistrz - Jon "Bones" Jones. Wieloletni mistrz UFC w wadze półciężkiej musiał ostatnio bronić swojej posesji przed złodziejem i zrobił to w iście amerykańskim stylu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? "Nie ma prawa powoływać takich zawodników"
  2. Mateusz Morawiecki podjął ważną i trudną decyzję. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, musiał zareagować
  3. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)
Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Na jaw wyszło, jak wygląda grób Kazimierza Deyny. Kibice go kochali, widok powoduje łzy (FOTO)Czytaj dalej

UFC. Jon Jones ze strzelbą w ręku ścigał złodzieja

"Bones" postanowił na swoim instagramowym koncie udostępnić nagranie z kamery znajdującej się przed jego posesją. Do całego zdarzenia doszło przed posiadłością Jonesa w Albuquerque w Nowym Meksyku.

Jest to warte podkreślenia, ponieważ w tym stanie prawnie zabronione jest strzelanie do uciekającego złodzieja, nawet na terenie własnej posesji. Jones jednak bardzo dobrze o tym wiedział na szczęście swoje i złodzieja.

Na nagraniu widać, jak złodziej podchodzi do czterech luksusowych samochodów postawionych przed domem byłego mistrza UFC. Zagląda najpierw do jednego, a później do kolejnego, nie spodziewając się kłopotów.

W pewnej chwili widać, jak drzwi od garażu unoszą się, a z nich wybiega sam Jon Jones w koszulce, slipkach i wielką strzelbą w ręku. Złodziej natychmiast wziął nogi za pas, ale "Bones" tak łatwo nie odpuścił i pobiegł za włamywaczem.

Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? Kamil Grosicki apeluje do Jerzego Brzęczka. Nie zagra już w kadrze? "Nie ma prawa powoływać takich zawodników"Czytaj dalej

Ostrzeżenie od byłego mistrza UFC

Jon Jones nie zostawił nagrania bez wymownego opisu - Skończyło się na tym, że wczoraj wieczorem pukałem temu kolesiowi w przednią szybę lufą swojej strzelby. Następnym razem, gdy będziesz próbował kogoś obrabować, upewnij się, że jesteś wystarczająco szybki, aby mu uciec - zaczął swój wpis popularny "Bones".

- Ma szczęście, że jestem na tyle sprytny, że nie strzelam do człowieka, kiedy się wycofuje. Ludzie, wiem, że czasy stają się ciężkie, ale twoje życie nie jest warte kilku dóbr materialnych - dodaje Jones, który znany jest z tego, że jest miłośnikiem broni.

Jon "Bones" Jones to jeden z najlepszych zawodników w historii UFC. Był mistrzem wagi półciężkiej w latach 2011-2015 oraz 2018-2020. W lutym tego roku pokonał Dominicka Reyesa, po czym postanowił zwakować swój pas i przenieść się do innej kategorii wagowej.

33-letni Jones zamierza teraz startować w kategorii ciężkiej, jednak wciąż nie wiadomo, kiedy stoczy swoją pierwszą walkę. O jego poprzedni pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej walkę stoczyli natomiast Błachowicz i Reyes, i to Polak okazał się lepszy, zostając pierwszym polskim mistrzem UFC.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające wyznanie gwiazdy TVN wstrząsnęło całym krajem. Przyznała, że jest córką ofiary gwałtu
  2. Uwaga, Santander Bank Polska ostrzega przed oszustami. Pieniądze klientów są zagrożone, ważny szczegół
  3. Koronawirus w kolejnym klubie Ekstraklasy. Aż 19 nowych przypadków, jest wniosek do PZPN
  4. Przerażający upadek reprezentanta Polski. Wywrócił się na głowę w trakcie meczu, wszystko nagrały kamery (FOTO)
  5. Mariusz Pudzianowski przestraszył tysiące Polaków. Przerażające zdjęcie z piłą mechaniczną, "utnę łąpy" (FOTO)
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News