UFC
Youtube AXEW GCannel
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Listopada 2020

Okropna kontuzja na gali UFC. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach, totalna jatka (WIDEO)

UFC, czyli najbardziej prestiżowa organizacja MMA na świecie słynie z tego, że podczas walk przez nią organizowanych nie brakuje efektownych akcji, a krew leje się strumieniami. Podczas ostatniej gali w Las Vegas nawet organizatorzy nie byli jednak przygotowani na to, co stało się w oktagonie. Jeden z zawodników doznał kontuzji tak makabrycznej, że UFC nie chciała jej pokazać podczas transmisji. Nagranie pojawiło się jednak w sieci i zdecydowanie jest wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach.

UFC zorganizowała galę w Las Vegas. Podczas zawodów doszło do makabrycznej sytuacji z udziałem jednego z zawodników. Sportowiec doznał urazy tak strasznego, że organizatorzy nie pokazali go w telewizji. Nagranie trafiło jednak do internetu.

Tragiczna śmierć znanego polskiego żużlowca. Potrąciły go dwa samochody, szczegóły wypadku przerażająTragiczna śmierć znanego polskiego żużlowca. Potrąciły go dwa samochody, szczegóły wypadku przerażająCzytaj dalej

1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"

UFC się tego nie spodziewała. Straszna kontuzja nie nadawała się do pokazania w TV

Za nami kolejna gala zorganizowana przez UFC. Najbardziej prestiżowa federacja mieszanych sztuk walki świetnie radzi sobie podczas pandemii koronawirusa, która panuje na całym świecie i z powodzeniem organizuje kolejne walki. Tym razem sportowcy zawitali do Las Vegas.

Na gali, która odbyła się w amerykańskim stanie Nevada, obejrzeliśmy kilka interesujących pojedynków. Jedno starcie jednak wyjątkowo przykuło uwagę kibiców. Wszystko za sprawą szokujących scen, jakie obejrzeliśmy w oktagonie.

Naprzeciw siebie stanęli Max Griffin i Ramiz Brahimaj. W trzeciej rundzie starcia do ataku ruszył Griffin. W pewnym momencie trafił rywala łokciem w głowę.

W wyniku tego uderzenia doszło do niebezpiecznie wyglądającej kontuzji Brahimaja. Sędzia Mark Smith zmuszony był przerwać walkę i przyjrzeć się urazowi zawodnika pochodzącego z Teksasu. Okazało się, że kontuzja jest tak makabryczna, że nawet UFC zdecydowało się jej nie pokazywać powtórki starcia.

Łukasz Fabiański bohaterem West Hamu. Obronił rzut karny w ostatniej minucie i uratował zwycięstwo (WIDEO)Łukasz Fabiański bohaterem West Hamu. Obronił rzut karny w ostatniej minucie i uratował zwycięstwo (WIDEO)Czytaj dalej

Ramiz Bahrimaj doznał poważnego uszczerbku na zdrowiu

Okazało się, że ciosy wyprowadzone przez Maxa Griffina były tak potężne, że prawie oderwały ucho Brahimaja. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, widać dokładnie, że ucho ledwo się trzyma. Pojedynek przerwano na 2:03 minuty przed końcem trzeciej rundy.

Ramiz Bahrimaj był opatrywany, jednak nic to nie dało. Uraz był tak poważny, że sędzia Smith zdecydował o przerwaniu pojedynku. Zwycięzcą został Max Griffin.

UFC, by nie pokazywać powtórki ze strasznym urazem, zwróciła kamery ku zwycięzcy pojedynku. Max Griffin tym samym wrócił na zwycięską ścieżkę. Ostatnio zanotował dwie porażki z rzędu.

Nagranie z chwilą, gdy Ramiz Bahrimaj doznał makabrycznej kontuzji, podbija internet. Krótkie wideo szybko rozprzestrzeniło się po sieci i wywołało powszechny szok. Dla pechowego Amerykanina był to debiut w UFC.

Źródło: Twitter

4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców