UFC
Twitter World of MMA
Autor Mateusz Dziubiński - 10 Maja 2020

Fatalna kontuzja podczas gali UFC. Nagranie tylko dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)

UFC nie boi się pandemii koronawirusa i wraca do organizacji gal z udziałem najlepszych zawodników. Kibice w nocy z soboty na niedzielę mogli usiąść wygodnie przed telewizorami, by wreszcie rozkoszować się prawdziwymi emocjami. Na Florydzie doszło do kilku interesujących starć, a jedno z nich zakończyło się koszmarną kontuzją.

UFC zorganizowało pierwszą od kilku tygodni galę. Na Florydzie odbyła się długo wyczekiwana impreza. Nie zabrakło niesamowitych starć i emocji. W jednym z najlepszych pojedynków wieczoru byliśmy świadkami potwornej kontuzji jednego z zawodników.

Potworny nokaut na gali UFC. Zawodnik padł nieprzytomny już w 20 sekundzie walki (WIDEO)Potworny nokaut na gali UFC. Zawodnik padł nieprzytomny już w 20 sekundzie walki (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli


UFC mimo pandemii koronawirusa zorganizowała galę

Kibice sportów walki wreszcie się doczekali. Po przerwie spowodowanej przez rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa najlepsi fighterzy świata wrócili do oktagonu. Na Florydzie odbyła się gala najbardziej prestiżowej organizacji mieszanych sportów walki. UFC 249 obfitowało w niesamowite starcia. W walce wieczoru dość niespodziewanie Justin Gaethje pokonał Tony’ego Fergusona przez techniczny nokaut w piątej rundzie. Stawką był pas mistrzowski kategorii lekkiej.

Emocji nie zabrakło również w starciach, które poprzedziły najważniejsze starcie imprezy. Wcześniej mogliśmy oglądać między innymi pojedynek Vincente Luque z Niko Pricem. Obaj panowie mieli sobie coś do udowodnienia. Price chciał rewanżu za porażkę sprzed trzech lat. Luque natomiast liczył na przełamanie towarzyszącej mu ostatnio słabej passy.

Wielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeWielki dramat Anny Lewandowskiej. Robert został oddzielony od rodziny po narodzinach Laury. Powód bulwersujeCzytaj dalej


Makabryczna kontuzja przekreśliła szansę Amerykanina na zwycięstwo

Od początku walki obaj zawodnicy zaciekle ruszyli do ataków. Niestety odpowiedzi na pytanie, który z nich jest aktualnie lepszy, nie udało się rozstrzygnąć w zgodzie z duchem sportu. W wyłonieniu zwycięzcy przeszkodziła koszmarna kontuzja jakiej nabawił się w trzeciej rundzie Niko Prince. Sędzia zmuszony był przerwać pojedynek, gdyż stan zdrowia Amerykanina nie pozwalał na uczciwe kontynuowanie walki.

Doszło do makabrycznie wyglądającego rozcięcia w okolicy prawego oka Prince’a. Tak dużego, że wraz z lekarzami, arbiter uznał, że dalsza walka nie ma sensu. Tym samym Brazylijczyk Luque już drugi raz pokonał 30-latka pochodzącego z Florydy.

Źródło: UFC

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny zakaz w Polsce przedłużony. Polacy będą wściekli
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Następny krok w otwieraniu granic. Polacy będą mogli pojechać do kolejnego kraju

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News