UFC Dziura w glowie
screen - youtube.com
Autor Łukasz Kowalski - 17 Maja 2020

Zawodnik MMA skończył walkę z ogromną dziurą w głowie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

UFC zorganizowało galę pomimo panującej pandemii koronawirusa. Na hali zabrakło kibiców, ale ci, którzy śledzili walki w telewizji, nie mogli narzekać na poziom sportowy. Podczas jednego z pojedynków zawodnik już miał dziurę w czole, a mimo to zdołał wygrać. Na gali w Jacksonville z dobrej strony zaprezentował się także Polak.

UFC jest Mekką każdego zawodnika MMA. Wszyscy walczący w mieszanych sztukach walki marzą o tym, żeby znaleźć się na tej gali. Wielu zawodników jest tak zdeterminowanych, żeby dobrze zaprezentować się podczas gali, że nie zwraca uwagi na swoje zdrowie. Takie zajście miało miejsce na ostatniej gali UFC w amerykańskim Jacksonville.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci
  2. Ukradziono auto pilota Lotniczego Pogotowia. W środku licencja i sprzęt, bez którego nie może latać
Olbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposóbOlbrzymia tragedia w rodzinie słynnego gwiazdora. Jego 8-letni synek zginął w dramatyczny sposóbCzytaj dalej

UFC zorganizowało galę pomimo pandemii

W czasach epidemii koronawirusa wiele imprez zostało odwołanych albo przeniesionych na inne terminy. Niektórzy organizatorzy jednak starają się doprowadzić do końca imprezy sportowe, nawet jeżeli to się wiąże z brakiem kibiców. Tak postąpiono w UFC, gdzie gala została zorganizowana przy pustych trybunach hali w Jacksonville.

Podczas tej gali doszło do dramatycznego pojedynku Darrena Elkinsa z Nate'em Landwehrem. Zwycięzcą został drugi z tych zawodników, ale zwycięstwo opłacił poważnym urazem głowy. W pewnym momencie Elkins bił go tak mocno, że aż zrobił mu Landwehrowi dziurę w czole. Zdjęcie zakrwawionego zawodnika błyskawicznie obiegło media społecznościowe.

Skandal w Niemczech. Łukasz Piszczek zaatakowany przez wrogich kibicówSkandal w Niemczech. Łukasz Piszczek zaatakowany przez wrogich kibicówCzytaj dalej

Na gali walczył też Polak

Mimo tak poważnego urazu Landwehr zdołał zwyciężyć w tym pojedynku, pokazując swoją siłę woli. Zawodnik swoją postawą wzbudził zachwyt wśród fanów UFC, którzy w mediach społecznościowych wyrażają swój podziw dla niego.

Podczas tej samej gali walczył Polak - Krzysztof Jotko. Zawodnik pokonał tym razem na punkty Eryka Andersa. Było to już trzecie z rzędu zwycięstwo Jotki w UFC. Polak słynący ze świetnej walki w "stójce" nie dał się powalić Amerykaninowi. Po trzech rundach walki sędziowie jednogłośnie wskazali Jotkę jako zwycięzcę pojedynku. Polski wojownik ma teraz szansę na ponowne wskoczenie do czołowej piętnastki zawodników wagi średniej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamknięcie przedłużone, Polacy muszą czekać do Połowy czerwca. Ogromne rozczarowanie
  2. Policja zatrzymała syna znanego adwokata. Trafił do aresztu, grozi mu nawet 5 lat więzienia
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Wielbiły go miliony. Dziś były reprezentant kraju walczy o życie, wyjątkowo smutna historia z Anglii
  5. Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwości
  6. Wielkie zmiany w Biedronce, klienci mocno zaskoczeni. Wprowadzili już w 113 sklepach, mogą także w twojej okolicy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News