UFC
Twitter ShayMyName
Autor Piotr Mika - 23 Sierpnia 2020

Polak dotkliwie pobity na gali UFC. Ciężki nokaut złamał jego karierę (WIDEO)

UFC to najbardziej prestiżowa, ale równie wymagająca federacja mieszanych sztuk walki. Jeden z nielicznych Polaków walczących w UFC może po ostatniej walce już nie pojawić się na kolejnej gali największej światowej federacji sportów walki. Dotkliwy nokaut wydaje się przekreślać szanse na kolejną propozycję walki.

UFC przyciąga największe światowe sławy MMA. Wysoki poziom oznacza, że trzeba być nieprzeciętnym zawodnikiem, aby otrzymać propozycję walki pod szyldem UFC. Niestety, jeden z polskich zawodników raczej może zapomnieć o kolejnej walce w tej prestiżowej federacji po tym, jak został brutalnie znokautowany przez rywala.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Pilny apel sanepidu. Trwają poszukiwania pasażerów pociągu, jeden z nich był zakażony
Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)Żona Wojciecha Szczęsnego kręci pupą w skąpym bikini. Piłkarz jest zachwycony, internauci hejtują (FOTO)Czytaj dalej

UFC. Polski karateka nie sprostał przeciwnikowi

Marcin Prachnio (13-5) wrócił do klatki po prawie dwóch latach przerwy i nie dał rady przerwać serii porażek jakie notował w walkach pod szyldem UFC. Dla Polaka była to trzecia walka w tej federacji i trzecia z rzędu porażka, co oznacza, że już nie będzie miał czego w niej szukać.

Jego rywal, Mike Rodriguez (11-4) również nie ma najlepszego rekordu walk w UFC (dwie porażki oraz tyle samo zwycięstw), ale wygrana nad Polakiem daje mu szanse utrzymania się w najlepszej federacji świata.

Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Dwa razy leżał na deskach, ale wstał i dokonał potwornej zemsty. Nieprzytomny rywal bezwładnie runął na matę (WIDEO)Czytaj dalej

Brutalny nokaut na Polaku, rywal był bezlitosny

Marcin Prachnio wszystkie swoje walki w UFC przegrywał w 1. rundzie. Nie inaczej było teraz, Mike Rodriguez szybko rozprawił się z polskim zawodnikiem. W pewnym momencie zawodnicy zwarli się w krótkim dystansie, który celnym łokciem przerwał Rodriguez. Ten cios sprawił że Polak upadł na matę, gdzie jeszcze próbował się bronić, ale nie był w stanie i dwa potężne ciosy na głowę pozbawiły go przytomności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyjdziesz na grzyby i skończysz z mandatem 500 zł. Brzmi jak żart, ale o wpadkę łatwo
  2. Potężny wybuch w kosmosie trwa już ponad 400 lat. Naukowcy przecierają oczy ze zdumienia
  3. Pilna informacja dotarła do mediów. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, walczył o życie w szpitalu
  4. Adam Małysz wpadł na rewelacyjny pomysł. Chodzi o przyszłość polskich skoków, wszystko wyszło na jaw
  5. Piotr Żyła dorwał się do mikrofonu i się zaczęło. Rozbroił wszystkich swoimi słowami, wszystko poszło do telewizji
  6. Wideo - Przerażający wypadek. Ciężarówka z impetem wjechała w samochody osobowe

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News