Jared Gordon
instagram.com/jaredflashgordon/
Autor Aleksy Kiełbasa - 8 Września 2020

Wstrząsająca historia zawodnika UFC. Przyznał się, że jako dziecko został bardzo skrzywdzony

Zawodnik UFC, Jared Gordon, w bardzo emocjonalnym wpisie na Instagramie podzielił się swoją dramatyczną historią z dzieciństwa. Amerykanin wyznał, że jako 9-latek padł ofiarą przemocy seksualnej. Jak pisze 32-letni wojownik, został wówczas brutalnie zgwałcony i przez to stał się nienawistnym człowiekiem.

Jared Gordon to dosyć znany zawodnik UFC z kilkoma sukcesami na koncie. Amerykanin zanim dołączył do organizacji był mistrzem wagi lekkiej w Duelo De Gagantes w Meksyku oraz mistrzem wagi piórkowej w Cage Fury Fighting Championship w Stanach Zjednoczonych. Natomiast w UFC do tej pory stoczył 7 pojedynków z czego 4 zakończyły się jego zwycięstwami. Dwa dni temu 32-latek na swoim Instagramie postanowił się podzielić traumatycznym zdarzeniem ze swojego dzieciństwa.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Adam Małysz zobaczył Justynę Żyłę bez ubrań? Komentarz mistrza rozbraja, co na to Piotr?Czytaj dalej

Zawodnik UFC przyznał, że został zgwałcony

Jared Gordon zdobył się na wyznanie wymagające ogromnej odwagi. Zawodnik UFC przyznał, że jako 9-latek padł ofiarą gwałtu.

"Zostałem wykorzystany seksualnie przez mężczyznę w wieku 9 lat. To był brutalny gwałt. Musiałem uprawiać seks oralny i analny. Nie miałem pojęcia, co się dzieje. Myślałem, że to była kara za zrobienie czegoś złego. Do dziś czuję i pamiętam te zapachy i smaki. To zrujnowało moje życie, po tych wydarzeniach poszedłem inną drogą niż ta, na której byłem. Wiem, że to zmieniło mnie w nienawistnego człowieka. To sprawiło, że stałem się agresywny i w końcu doprowadziło mnie do alkoholu i narkotyków" – pisze Gordon.

Przejęta Sara Boruc czeka na wyniki poważnego badania. Przejęta Sara Boruc czeka na wyniki poważnego badania. "Staram się być dobrej myśli, chociaż nie jest łatwo"Czytaj dalej

Przysięgał, że zabije gwałciciela

Wojownik UFC w dalszej części posta pisze, że oprawca został złapany za posiadanie dziecięcej pornografii i znajduje się obecnie w więzieniu. Jared Gordon dodaje, że nie potrafi zrozumieć zachowania takich osób i dodał, że kiedyś będąc dzieckiem przysięgał sobie, że gdy będzie starszy, to odpłaci się mężczyźnie, który go zgwałcił.

Źródło: sport.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość od ING. Bank wprowadza kluczową zmianę, skorzystać będzie mogło więcej osób
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Adoptowali ją, gdy miała 8 miesięcy. Teraz szczera radość dziewczynki z zespołem Downa podbija serca internautów

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News