Valencia CF koronawirus
JOSE JORDAN/AFP/East News
Autor Piotr Bernaciak - 2 Kwietnia 2020

Co z zakażonymi w Valencii? Klub przekazał nowe informacje

Valencia jakiś czas temu informowała o przypadkach zakażeń w pierwszym zespole. Teraz pojawiła się aktualizacja w ich sprawie, która ciekawi kibiców. Poznajemy nowe wiadomości w sprawie kłopotów zdrowotnych wśród piłkarzy.

Valencia była jednym z klubów, który najboleśniej odczuł skutki epidemii koronawirusa. Wszystko przez to, że po meczu z Atalantą w Mediolanie ponad trzydzieści procent zawodników pierwszej drużyny miało nabawić się choroby, o której mówi dziś cały świat. Informacje na jej temat były wyjątkowo niepokojące, dlatego kibice z całej Europy czekali na nowe wieści w nerwach.

Informacja o zachorowaniu ponad jednej trzeciej piłkarzy Valencii nie mogła uspokajać kibiców, którzy liczyli na to, że wirus nie dotknie ich zespołu, jednak teraz klub postanowił podać nowe wiadomości dotyczące piłkarzy. Teraz fani słynnych Nietoperzy mogą czuć nieco większy spokój.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Świat opłakuje śmierć gwiazdy. Mistrz sportu zabrany przez wirusaŚwiat opłakuje śmierć gwiazdy. Mistrz sportu zabrany przez wirusaCzytaj dalej

Valencia miała spory problem

Jak twierdzą eksperci, mecz Atalanty z Valencią w Mediolanie przyczynił się do rozwoju epidemii koronawirusa na całym świecie. Nie może dziwić, że piłkarze obu drużyn również byli narażeni na zakażenie. Jak się później okazało, być może nawet kilkunastu piłkarzy pierwszej drużyny Nietoperzy miało zarazić się koronawirusem podczas pobytu we Włoszech.

Oczywiste było więc, że zawodnicy wobec łagodnych objawów będą poddani natychmiastowej izolacji. Teraz Valencia podała najnowsze informacje, zgodnie z którymi wszyscy zarażeni piłkarze mają być już w pełni zdrowi. Taka informacja z pewnością zrzuci kamień z serca tysięcy kibiców hiszpańskiego klubu.

Finał Ligi Mistrzów bez kibiców? UEFA ma zadziwiający plan na organizację meczuFinał Ligi Mistrzów bez kibiców? UEFA ma zadziwiający plan na organizację meczuCzytaj dalej

Valencia nie będzie miło wspominać meczu w Mediolanie

Mecz we Włoszech nie tylko zakończył się klęską Valencii, ale również zarażeniem koronawirusem u wielu piłkarzy u kibiców. Z pewnością spotkanie to będzie uznawane za jedno z najbardziej przerażających w historii piłki nożnej. Całe szczęście, że przynajmniej piłkarze zdołali wyjść z choroby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zaczęło się, pierwsze biuro podróży w Polsce upadło. Jest niewypłacalne, wiadomo co dalej z klientami
  2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Dobre i złe wiadomości dla kierowców z prawem jazdy kat. B. Zyskają nowe uprawnienia, ale jest jeden haczyk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News