Vital Heynen
Facebook PZS
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Czerwca 2020

Vital Heynen bezlitośnie oszukany przez współpracowników. Jego mina mówi wszystko (WIDEO)

Vital Heynen, trener polskiej reprezentacji siatkarzy wraz ze swoim sztabem szkoleniowym i zawodnikami przebywają w Spale, gdzie rozpoczęło się pierwsze od czasu wybuchu pandemii koronawirusa zgrupowanie kadry. Belgijski szkoleniowiec w przerwie od zajęć padł ofiarą oryginalnego żartu ze strony swoich współpracowników. 

Vital Heynen jako jeden z niewielu szkoleniowców ma szansę pracować ze swoimi zawodnikami, mimo wciąż panującego zagrożenia epidemicznego. Podczas zgrupowania reprezentacji siatkarzy w Spale belgijski trener stał się głównym bohaterem żartu, jaki wykręcili mu członkowie jego sztabu.

Nie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibicówNie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibicówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życie
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę


Vital Heynen padł ofiarą okrutnego żartu ze strony współpracowników

W poniedziałek w Spale rozpoczęło się zgrupowanie polskiej kadry siatkarzy. Zawodnicy mają okazję spotkać się i wspólnie trenować po raz pierwszy od wielu tygodni. I choć w tym roku jak wiemy, nie czeka ich już żaden mecz o stawkę, gdyż zapadły decyzje o przełożeniu igrzysk olimpijskich o rok, oraz odwołaniu Ligi Narodów, trener Vital Heynen chciał jak najszybciej spotkać się ze swoimi zawodnikami.

By to było możliwe, trzeba było wprowadzić szereg środków bezpieczeństwa na terenie COS w Spale. Wszyscy muszą nosić maseczki ochronne, a zawodnicy, którzy zwykle byli umieszczani w dwuosobowych pokojach, tym razem mogą liczyć na pojedyncze kwatery. Wszyscy na starcie zgrupowania musieli też poddać się badaniom na obecność koronawirusa. Poznaliśmy wyniki naszych reprezentantów, a przy okazji, współpracownicy Vitala Heynena postanowili wykręcić mu pewien żart.

Mateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki showMateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki showCzytaj dalej


Kadra siatkarzy zachowuje dobry humor w trudnych czasach

Jak się okazało, na szczęście wszyscy zawodnicy, którzy zjawili się na zgrupowaniu, są zdrowi i mogą przystąpić do zajęć. Sztab szkolewniowy prz okazji przekazania wiadomości trenerowi Heynenowi postanowił go nieco “wkręcić” i udawać, że kilku członków reprezentacji otrzymało wynik pozytywny testu. Mina Belga, którą widzimy na wideo opublikowanym przez profil Polskiej Siatkówki, mówi sama za siebie, żart się udał.

- Vital, mamy mały problem. Artur Szalpuk, Bartosz Kurek i kierownik kadry Elżbieta Poznar są "dodatni". Będziemy musieli powtórzyć im testy, żeby się upewnić - zakomunikował doktor Jan Sokal, nim zgromadzeni w pokoju zaczęli się śmiać i zdradzili prawdę. Cieszymy się, że w naszej reprezentacji panują dobre nastroje i jej członkowie potrafią zachować dobry humor mimo wciąż panującej trudnej sytuacji na świecie.

Źródło: Polska Siatkówka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zagrożenie na południu Polski. Może być jeszcze gorzej, trzeba mieć się na baczności
  2. 600 plus dla pracujących, 400 dla niepracujących? Co będzie dalej z 500 plus?
  3. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  4. Kto jest najbogatszym piłkarzem na świecie? Wielkie zaskoczenia w pierwszej dziesiątce
  5. Gwiazda reprezentacji Polski leczyła się u psychiatry. Choroba zaatakowała niedawno
  6. Wojsko przejmie bezrobotnych. 3 tys. zł za miesiąc szkolenia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News