Vital Heynen siatkówka zawieszony
Piotr Grzybowski/East News
Autor Piotr Bernaciak - 13 Lutego 2020

Oficjalnie: Vital Heynen zawieszony przed władze. Drużyna będzie musiała poradzić sobie bez niego

Vital Heynen został oficjalnie zawieszony przez władze. Oznacza to, że jego drużyna będzie musiała w najbliższym czasie sobie poradzić bez niego. Z pewnością będzie to miało na nią niemały wpływ w związku z niewątpliwie cenionym warsztatem trenera.

Vital Heynen znany jest nie tylko ze świetnej pracy w roli selekcjonera reprezentacji Polski i niewątpliwego warsztatu, ale również z niewątpliwego temperamentu, który niejednokrotnie go porywa. Nie inaczej jest w spotkaniach śledzonych przez tysiące widzów w telewizji, gdy belgijski szkoleniowiec często "wybucha" na swoim stanowisku, zgłaszając głośno swoje pretensje.

Takie zachowanie ostatecznie znalazło swoje konsekwencje w postaci zawieszenia. Oznacza ono, że drużyna przez pewien czas będzie musiała sobie poradzć pomimo nieobecności cenionego fachowca. Jak się dowiadujemy, drużyna jest już przygotowana na tego typu scenariusz, który był brany pod uwagę już od dłuższego czasu.

Gdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineGdzie oglądać skoki narciarskie w Bad Mitterndorf? Transmisja na żywo, gdzie oglądać w telewizji i onlineCzytaj dalej

Vital Heynen oficjalnie zawieszony przez władze ligi

Vital Heynen nie poprowadzi Sir Safety Conad Perugii w najbliższym meczu włoskiej Serie A. Jak wiadomo, w siatkówce obowiązuje przepis, który w piłce nożnej wprowadzono dopiero niedawno, czyli kary indywidualne dla trenerów. Każdy z nich może otrzymać żółtą lub czerwoną kartkę za swoje zachowanie w trakcie meczu. Belg otrzymał już cztery napomnienia.

Oznacza to, że w najbliższym meczu będzie zawieszony i nie będzie w stanie pomóc swojemu zespołowi. Sir Safety Conad Perugia jest już przygotowana na taką ewentualność. Vital Heynen nie będzie mógł oficjalnie śledzić zmagań włoskiej drużyny z ławki, jednak drużynę poprowadzi jego asystent, czyli Carmine Fontana.

Skoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemSkoki narciarskie o nietypowej porze. Organizatorzy konkursu w Kulm zaszaleli z terminarzemCzytaj dalej

Vital Heynen nie poprowadzi drużyny w najbliższym meczu

Co ciekawe, istnieje metoda poradzenia sobie z karą nałożoną przez władze ligi. Perugia mogłaby wykupić karę dla swojego szkoleniowca, co pozwoliłoby mu zasiąść na ławce rezerwowych, jednak nic nie wskazuje na to, by Włosi chcieli zdecydować się na tego typu rozwiązanie. Oznacza to, że Vital Heynen opuści najbliższy ligowy mecz Sir Safety Conad Perugii w Serie A.

fot. Piotr Grzybowski/East News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska w dzieciństwie przeżyła prawdziwy koszmar. Mało kto wie o jej problemach
  2. Polscy kibice rozpoczęli specjalną akcję. Wszystko przez kontrowersyjne działania Ekstraklasy
  3. Zmiany w regulaminie na złość Polsce? Trener reprezentacji jest wściekły
  4. Jeszcze nie wszystko stracone. Reprezentant Polski może pojechać na Euro
  5. Zbigniew Boniek wskazał swojego następcę. Działacz niebawem ogłosi start
  6. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News