Warta Poznań
Facebook Warta Poznań
Autor Mateusz Dziubiński - 30 Maja 2020

Warta Poznań coraz bliżej Ekstraklasy. Udało się przedłużyć kontrakt z dwoma, czołowymi graczami

Warta Poznań zajmuje aktualnie miejsce lidera Fortuna I Ligi. Władze klubu z Poznania mają ambitny plan wrócić po ponad dwudziestu latach do Ekstraklasy. Pomóc w tym mają zawodnicy, których można uznać za liderów drużyny. Umowy dwóch doświadczonych graczy dobiegały końca wraz z końcem sezonu, ale udało się je przedłużyć. 

Warta Poznań poważnie myśli o powrocie w szeregi najlepszych drużyn klubowych w Polsce. W walce o awans do PKO Ekstraklasy poznańskiej ekipie pomogą dwaj doświadczeni zawodnicy, którzy zdecydowali się przedłużyć wygasające kontrakty.

Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Hertha Berlin - Augsburg. Zwycięstwo drużyny Krzysztofa Piątka. Polak z piękną bramką (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media potwierdziły tragiczne informacje. Nie żyje Andrzej Duda, ceniony działacz i szkoleniowiec
  2. Nietypowa pomoc drogowa. Kandydat na prezydenta pomógł przypadkowej kobiecie wymienić oponę w jej BMW


Warta Poznań walczy o awans do Ekstraklasy

Nie tylko na najwyższym szczeblu ligowej piłki w Polsce trwa pasjonująca rywalizacja. Również na zapleczu Ekstraklasy nie brakuje uznanych drużyn, którym marzy się powrót do grona najlepszych w Polsce. Jednym z takich zespołów jest Warta Poznań, która od 25 lat nie potrafi awansować wyżej niż do pierwszej ligi. W tym sezonie Poznaniacy spisują się nadzwyczaj dobrze i mają szansę na długo wyczekiwany sukces.

Warta zajmuje aktualnie pierwsze miejsce w tabeli Fortuna I Ligi z 43. punktami na koncie. Takim samym bilansem może się pochwalić Podbeskidzie Bielsko-Biała. Za plecami dwóch drużyn czai się Stal Mielec, która zgromadziła o dwa “oczka” mniej. Awans do elity wywalczą tylko dwie najlepsze ekipy, więc rywalizacja będzie zacięta do samego końca sezonu.

Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowymTragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Marcin Szarejko zginął w wypadku samochodowymCzytaj dalej


Doświadczeni zawodnicy przedłużyli umowy z liderem pierwszej ligi

Warcie w walce o promocję pomoże dwójka doświadczonych zawodników, Łukasz Trałka i Bartosz Kieliba. Obaj zawodnicy są w bieżącej kampanii kluczowymi postaciami poznańskiej ekipy. Przedłużyli oni kontrakty, które pierwotnie miały wygasnąć 30 czerwca. 29-letni Kieliba pełni funkcję kapitana drużyny, Trałka natomiast to zawodnik o wielkim doświadczeniu z boisk Ekstraklasy. Nowe umowy obowiązywać będą do końca sezonu 20201/2021.

- Klub skorzystał z opcji przedłużenia kontraktu, która była zawarta w mojej dotychczasowej umowie. Jestem szczęśliwy z tego powodu, bo dobrze się tu czuję. Ta decyzja pokazuje chyba, że wykonuję dobrą pracę. Mam nadzieję, że znów zagram w Ekstraklasie, tym razem w barwach Warty - powiedział zadowolony z parafowania nowej umowy Trałka w wypowiedzi dla klubowych mediów.

Źródło: Warta Poznań

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dziś pierwszy dzień bez maseczek. Aby ich nie nosić, trzeba jednak przestrzegać pewnych zasad
  2. Polakom zostały już ostatnie dni na ważną czynność. Za jej pominięcie grozi ogromna kara finansowa
  3. ŁKS Łódź - Górnik Zabrze. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  4. Fatalne informacje dla Roberta Lewandowskiego i Bayernu. Trener Hansi Flick wszystko potwierdził
  5. Hertha Berlin - Augsburg. Gdzie obejrzeć mecz, transmisja w TV [TRANSMISJA]
  6. Spisywanie stanu liczników niektórych ominie. Kilka grup samochodów wyłączone z obowiązku

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News