Liverpool FC
BT Sport
Autor Piotr Bernaciak - 15 Czerwca 2019

Wartość pierwszego składu Liverpoolu FC przekroczyła miliard euro

Wartość Liverpoolu przekroczyła miliard euro. To niewątpliwie efekt wspaniałego sezonu i wygrania prestiżowych rozgrywek Champions League. Jurgen Klopp może być dumny, ponieważ za jego kadencji wartość drużyny "The Reds" wielokrotnie wzrosła. Dziś jedenastka FC Liverpoolu warta jest już 1,12 miliarda euro.

Jak podaje branżowy serwis "Transfermarkt", wartość pierwszego składu Liverpoolu FC wynosi już aż 1,12 miliarda euro! Po triumfie w Champions League wycena urosła aż o 137 milionów euro, co jest prawdziwie kosmicznym wynikiem. Wartość poszczególnych gwiazd Liverpoolu FC bardzo wzrosła.

Triumfator Ligi Mistrzów zanotował największy wzrost po aktualizacji danych w serwisie Transfermarkt, mimo iż nie udało mu się zostać mistrzem Anglii. Najbardziej urosła wartość takich zawodników jak Sadio Mane, Virgil van Dijk oraz Alexander Arnold.

Sadio Mane jest obecnie wyceniany na 120 milionów euro, co oznacza wzrost aż o 35 milionów euro. Za Virgila Van Dijka należałoby zapłacić aż 90 milionów euro, a za Alexandra Arnolda 80 milionów.

Wciąż najwyżej wycenianym piłkarzem Liverpoolu jest Mohamed Salah, którego wartość ustabilizowała się na poziomie 150 milionów euro. Jurgen Klopp może być dumny!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News