Wiadomości nie żyje 27-latek
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 1 Maja 2020

Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani

Wiadomości o śmierci jednego ze sportowców znanych wśród fanów wywołały spore poruszenie. Mężczyzna miał dopiero 27 lat i cieszył się niemałą popularnością. Wydawało się, że ma przed sobą jeszcze lata gry na wysokim poziomie.

Wiadomości o odejściu 27-letniego sportowca wywołały wielki smutek wśród reszty zawodników oraz samych kibiców, którzy nie mogli uwierzyć, że jeden z ich ulubieńców nagle odszedł z tego świata w tak młodym wieku. Niestety, rodzina sportowca potwierdziła wyjątkowo smutne informacje, które zaczęły niespodziewanie napływać do nas z mediów od pewnego czasu.

Fani byli wprost zdruzgotani informacjami, które zostały ze smutkiem potwierdzone przez rodzinę zmarłego. Nic nie wskazywało na to, by czuł się on gorzej i miał od nas odejść, jednak nagle przyszło nam przyjąć najgorsze wiadomości. Nikt nie mógł spodziewać się tak smutnych wieści.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Komisja FIFA zabrania wznowienia rozgrywek. To może być koniec sezonu na całym świecie
  2. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręceWielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręceCzytaj dalej

Wiadomości zasmuciły wszystkich kibiców

Wczoraj wieczorem kibicom przyszło zmierzyć się z wyjątkowo smutnymi wiadomościami. Dowiedzieli się oni o śmierci Jordana Coxa, 27-letniego futbolisty występującego obecnie w Hull KR, klubie występującym na wysokim poziomie w brytyjskim rugby. Niestety, jego prezes musiał potwierdził informacje o śmierci zawodnika, co musiało być trudnym momentem.

Mężczyzna sam przyznał, że śmierć młodego futbolisty to dla niego "ogromny szok", natomiast rodzina zmarłego wspomniała, że śmierć w wypadku Jordana Coxa nadeszła nagle i nie miała nic wspólnego z obecną sytuacją w światowej służbie zdrowia. Możemy więc spodziewać się, że nie chodzi tym razem o koronawirusa.

Smutne informacje dotarły do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda. Gwiazdor zostawił żonę i dzieciSmutne informacje dotarły do Polski. Nie żyje prawdziwa legenda. Gwiazdor zostawił żonę i dzieciCzytaj dalej

Wiadomości zostały potwierdzone przez rodzinę zmarłego

Jordan Cox występował ostatnio w rezerwach Hull KR, do którego wrócił po latach gry w innych klubach. Jeszcze w 2016 roku występował w tamtejszej Super League, czyli odpowiedniku Ekstraklasy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tłumy ludzi na deptaku we Włoszech. Wielu bez maseczek, władze są wściekłe
  2. Mężczyzna rzucił się na policjantów z widłami. Potem schował się w wersalce
  3. Piękna Polka związała się z gwiazdą Bayernu Monachium. Jej zdjęcia zapierają dech w piersiach (FOTO)
  4. Vital Heynen na wylocie z reprezentacji Polski. Związek odrzucił jego propozycję
  5. Znany zawodnik MMA został zastrzelony. Szczegóły zbrodni mrożą krew w żyłach
  6. GW: Zdruzgotane pielęgniarki przerywają milczenie. Twierdzą, że rządzący ukrywają prawdę o epidemii

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News