Wiadomości nie żyje Mont Blanc 21-latek
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 1 Czerwca 2020

Media potwierdziły tragiczne wiadomości. Fatalny wypadek na Mont Blanc, jedna z ofiar miała dopiero 21 lat

Wiadomości o koszmarnym wypadku na Mont Blanc wywołały wielki smutek wśród fanów sportu. Doszło do prawdziwej tragedii, a śmierć poniósł 21-latek. Na miejscu natychmiast zjawiły się służby ratunkowe, jednak nie zdołały one zapobiec dramatowi.

Wiadomościo śmierci zaledwie 21-letniego mężczyzny wywołały ogromne poruszenie wśród fanów sportu z całego świata. Dowiedzieliśmy się, że w trakcie wyprawy na Mont Blanc doszło do koszmarnego wypadku, w konsekwencji którego doszło do śmierci bardzo młodego człowieka. W tym samym czasie śmierć poniosła również druga osoba, jak informują media.

W bardzo krótkim odstępie czasu doszło do dwóch potwornych tragedii, które zasmuciły całą sportową społeczność. Młody mężczyzna miał dopiero 21 lat i mówiono o nim jako o wielkim talencie, który w przyszłości mógłby dokonać jeszcze bardzo wielu rzeczy godnych uwagi. Niestety, jego obiecująco zapowiadająca się kariera zakończyła się w straszny sposób.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę
Ukochany sportowiec zginął na oczach fanów. Kilka minut przed śmiercią desperacko prosił o pomoc (WIDEO)Ukochany sportowiec zginął na oczach fanów. Kilka minut przed śmiercią desperacko prosił o pomoc (WIDEO)Czytaj dalej

Wiadomości zasmuciły fanów z całego świata

Wiadomości o śmierci dwóch osób na zboczu Mont Blanc wywołały ogromny żal na całym świecie. Jedną z ofiar jest 21-letni Hugo Hoff, który był narciarzem wysokogórskim. Wyprawa z jego udziałem miała zakończyć się zjazdem ze szczytu słynnej góry, jednak niestety w jej trakcie doszło do strasznego wypadku. Młody sportowiec zginął po upadku ze zbocza góry.

Niemalże w tym samym czasie tuż obok zbocza góry znaleziono zwłoki starszego mężczyzny, który od wczoraj był uznawany za zaginionego. Media informują, że wyszedł on ze schroniska i nie dawał żadnych znaków życia. Jego poszukiwania zostały zakończone dziś wieczorem, gdy potwierdziły się informacje o znalezieniu jego ciała.

Ogłoszono pilną decyzję z ostatniej chwili. Zawody mistrzostw świata odwołaneOgłoszono pilną decyzję z ostatniej chwili. Zawody mistrzostw świata odwołaneCzytaj dalej

Wiadomości wywołały potworny żal

Kibice z całego świata przesyłają swoje kondolencje rodzinom obu tragicznie zmarłych mężczyzn, którzy ponieśli śmierć w najgorszych warunkach. Hugo Hoff zginął po upadku z kilkuset metrów. Starszy mężczyzna, którego personaliów nie podano, zginął podczas samotnej wyprawy na szczyt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę
  2. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  3. Tą tragedią żyli wszyscy kibice. Legendarny gracz zginął w strasznym wypadku. Nie ma go z nami od roku
  4. Polscy kibice zatrzymani przez policję. Czekają ich bardzo surowe kary, popełnili poważne przestępstwa
  5. Robert Lewandowski jest o krok od historycznego osiągnięcia. Brakuje mu bardzo niewiele, by zostać legendą
  6. Gdzie znaleźć najtańsze truskawki? Ceny są o ponad połowę niższe, jednak jest jeden warunek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News