Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Września 2020

Nie żyje młody polski piłkarz. Dzięki wzruszającemu gestowi zostanie bohaterem już po śmierci

Wiadomości o śmierci młodego piłkarza występującego w polskiej lidze kilka dni temu wstrząsnęły całym krajem. Tragicznie zmarły mężczyzna odszedł, pozostawiając w głębokim smutku rodzinę, znajomych i kibiców, jednak nawet po śmierci, może zostać bohaterem. Bliscy zawodnika zdecydowali się na piękny gest, by uczcić jego pamięć i pomóc innym.

Wiadomości, jakie pojawiły się dzisiaj w polskich mediach, są niezwykle wzruszające. Rodzina młodego piłkarza, który kilka dni temu stracił życie w tragicznych okolicznościach, zdecydowała się na niesamowity gest, dzięki któremu zawodnik już po śmierci zostanie prawdziwym bohaterem.

Absurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyAbsurdalna krytyka pod adresem Roberta Lewandowskiego. Były selekcjoner kadry wbija mu nóż w plecyCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Widząc oczy swojej córki, rodzice byli przerażeni. Dziewczynka długo czekała na szczęśliwy dom
  2. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania mieszkańców. Proboszcz ma koronawirusa
  3. Tragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcji


Wiadomości o tragicznej śmierci piłkarza wstrząsnęły Polską

Kilka dni temu całą Polska wstrząsnęła informacja o nagłej i tragicznej śmierci młodego piłkarza Bartosza Nowaka. Zaledwie 28-letni zawodnik, który występował w drużynie Błękitni Wronki, doznał poważnego urazu głowy w trakcie pracy. W czwartek 27 sierpnia Nowak brał udział w załadunku tirów. Silny podmuch wiatru sprawił, że spadł z naczepy i nieszczęśliwie uderzył głową w drewniane bale.

Reanimacja Bartosza Nowaka trwała 40 minut, a lekarzom ostatecznie udało się przywrócić funkcje życiowe. Niestety już dzień później młody piłkarz zmarł w Szpitalu. We wtorek dowiedzieliśmy się, że rodzina mężczyzny zdecydowała się na piękny, poruszający serce gest, który sprawi, że nawet po śmierc Bartosz Nowak będzie mógł zostać bohaterem i uratować ludzkie życie.

Afera wokół nowych koszulek reprezentacji Polski. PZPN powinien spłonąć ze wstyduAfera wokół nowych koszulek reprezentacji Polski. PZPN powinien spłonąć ze wstyduCzytaj dalej


Bartosz Nowak zostanie bohaterem po śmierci

Portal poscigi.pl przekazał informację, że rodzina zmarłego podjęła decyzję o przekazaniu jego organów do przeszczepu. W ten sposób mogą one uratować życie osób czekających na tego typu zabieg. Do szpitala w Zielonej Górze przyjechały karetki transplantologiczne z Górnego Śląska i Wielkopolski. Informację tę potwierdziła Sylwia Malcher-Nowak, rzeczniczka szpitala uniwersyteckiego w Zielonej Górze.

Źródło: WP SportoweFakty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj ważne zmiany w rentach i emeryturach. Musisz mieć szczególne oko na jedną kwotę
  2. We wrześniu czeka nas niezwykła pełnia Księżyca. Wiemy, kiedy ją obserwować
  3. Anna Lewandowska zdradziła tajemnicę swojego związku z Robertem. Jej słowa powinny zapaść każdemu w pamięć
  4. Pilne informacje w sprawie zdrowia gwiazdora. Miał zmierzyć się z Polakiem, ma koronawirusa. Władze mogły zrobić tylko jedno
  5. Wielki transfer Neymara staje się faktem. Ogromne pieniądze na stole
  6. Wideo - Jak rozwalić dwa motocykle w ciągu kilku godzin? Ten mężczyzna udowadnia, że można

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News