Wiadomości
instagram.com/bojarmeow
Autor Piotr Mika - 1 Listopada 2020

Najpiękniejsza polska sędzia wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest jedna z czołowych postaci naszego futbolu (FOTO)

Wiadomości o ślubie jednej z najgorętszych par sędziowskich w Polsce szybko trafiły do krajowych mediów. Para pobrała się na greckiej wyspie Santorini, a towarzyszyły temu niebezpieczne okoliczności. Chwilę przed ceremonią miejsce miało trzęsienie ziemi, na szczęście polskiej parze nic się nie stało.

Wiadomości które przyszły z greckiej wyspy Santorini złamało pewnie niejedno serce wśród polskich fanów piłki nożnej. Najpiękniejsza z naszych sędzi, Karolina Bojarska, wyszła za mąż za jednego z czołowych arbitrów w naszym kraju, Daniela Stefańskiego.

Para pobrała się w Grecji dwa dni temu, na chwilę po tym, jak u wybrzeży Turcji doszło do groźnego trzęsienia ziemi. Na szczęście dla polskiej pary sędziowskiej, nic im się nie stało.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  2. Mateusz Morawiecki podjął ważną i trudną decyzję. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, musiał zareagować
  3. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
Jakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgodzićJakub Błaszczykowski pławi się w luksusach. Na dom wydał miliony, można się w nim zgodzićCzytaj dalej

Wiadomości. Piękna polska arbiter wzięła ślub

Karolina Bojar to ledwie 23-letnia sędzia piłkarska, która jest jedną z niewielu kobiet w Polsce, prowadzących spotkania mężczyzn w niższych ligach. Sędziowanie nie jest jej jedynym zajęciem, bo obecnie studiuje ona również prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Już od najmłodszych lat była ona związana ze sportem. Trenowała lekkoatletykę i specjalizowała się w biegach przełajowych na trzy tysiące metrów. Później jednak postanowiła nieco zmienić swoją ścieżkę kariery.

Trudno się dziwić, że ze swoim wybrankiem, Danielem Stefańskim, poznała się w sportowych okolicznościach. Stefański był arbitrem głównym towarzyskiego spotkania pomiędzy Górnikiem Zabrze a Hajdukiem Split w 2018 roku, a na linii pomagała mu właśnie Karolina Bojar.

Trudno dziwić się polskiemu arbitrowi, że piękna sędzia wpadła mu w oko. Karolina Bojar została nawet swego czasu nazwana przez angielski "The Sun" "najpiękniejszą sędzią na świecie" i trudno szukać dla niej konkurencji.

Legenda polskich skoków narciarskich zarażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanieLegenda polskich skoków narciarskich zarażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanieCzytaj dalej

Piękne zdjęcie z ceremonii ślubnej

Daniel Stefański to czołowy polski sędzia, który prowadzi mecze nie tylko w Ekstraklasie, ale również w europejskich rozgrywkach. Niedawno prowadził m.in. mecz SSC Napoli - AZ Alkmaar w Lidze Europy. Nietrudno zauważyć jednak, że Daniel Stefański jest dużo starszy od swojej wybranki. Karolina Bojar w tym roku skończyła 23 lata, zaś jej mąż... 43.

Dla pary nie było to jednak żadną przeszkodą. Bojar i Stefański zaręczyli się całkiem niedawno, bo w styczniu tego roku na Wyspach Phi Phi należących do Tajlandii. Mimo wielu problemów związanych z pandemią koronawirusa para sędziowska postanowiła pobrać się jeszcze w październiku.

Ceremonia miała miejsce na greckiej wyspie Santorini, która jest jednym z bardziej popularnych kurortów wypoczynkowych w tej części Europy. Okoliczności ślubu były jednak niezwykłe nie tylko ze względu na otoczenie. Chwilę przed ceremonią miejsce miało trzęsienie Ziemi, jednak parze nic się nie stało.

- Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, nad santoryńską kalderą, 10 minut po trzęsieniu ziemi, napisaliśmy kolejny rozdział naszej love story. Kocham Cię, Mężu! - napisała na Instagramie Karolina Bojar, a bardzo podobnym wpisem podzielił się ze swoimi obserwującymi również Daniel Stefański.

Wiadomości

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające wyznanie gwiazdy TVN wstrząsnęło całym krajem. Przyznała, że jest córką ofiary gwałtu
  2. Uwaga, Santander Bank Polska ostrzega przed oszustami. Pieniądze klientów są zagrożone, ważny szczegół
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują całą prawdę
  4. Gdy wyszło na jaw, kto jest rodziną Jakuba Błaszczykowskiego, spadliśmy z krzeseł. Chodzi o polską legendę sportu
  5. Marta Linkiewicz zadziwiła tysiące Polaków. Odkryła ciało w zmysłowej sesji, wszyscy patrzyli tylko na jedno (FOTO)
  6. Wjechał w tłum demonstrantów i wysiadł z kijem bejsbolowym
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News