Wiadomości nie żyje legenda
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 2 Maja 2020

Media obiegły tragiczne wiadomości. Miał miliony fanów, przegrał ze straszną chorobą

Wiadomości, które obiegły dziś media, wywołały ogromny żal u kibiców. Niestety, potwierdzono wiadomości o śmierci wielbionego sportowca, który miał miliony fanów. Dziś przegrał walkę ze straszną chorobą.

Wiadomości dotyczące śmierci legendarnego sportowca obiegły dziś w okolicach południa cały świat. Niestety, dziś dowiedzieliśmy się, że znany zawodnik sprzed lat przegrał najważniejszy mecz swojego życia. Nie udało mu się pokonać strasznej choroby, która dotknęła go stosunkowo niedawno. Nawet pomimo działań lekarzy nie udało się go uratować, co wywołało olbrzymi smutek.

Kibice z całego świata przesyłają swoje kondolencje rodzinie zmarłego, który odszedł od nas w straszliwych okolicznościach. Jest on kolejną ofiarą sytuacji, która panuje obecnie na całym świecie. Wielu fanów miało nadzieję, że uda się uratować życie sportowca chorego na koronawirusa, lecz niestety lekarze nie mieli zbyt dużych szans.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnikaZmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnikaCzytaj dalej

Wiadomości zasmuciły sportową społeczność

Wiadomości o śmierci Dicka Lucasa wywołały ogromny żal u kibiców. Niewielu mogło pamiętać jego występy sprzed lat, jednak mimo wszystko był on uznawany za jedną z legend ligi, w której występował przez długie lata. Dick Lucas to kultowa postać dla fanów NFL. Rozgrywki te mają swoją kilkudziesięcioletnią historię, której częścią jest właśnie ten zawodnik.

Przez lata występował on w ekipie Pittsburgh Steelers, ale to w drużynie Philadelphia Eagles świętował on największy klubowy sukces w futbolu amerykańskim na świecie, jakim jest zwycięstwo w lidze USA. Dokonał tego właśnie w barwach zespołu z Philadelphii w 1960 roku. Niedawno potwierdzono u niego koronawirusa, a teraz klub przekazał wiadomości o śmierci swojej legendy.

Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości wywołały ogromny żal wśród kibiców

Nawet, gdy Dick Lucas zakończył karierę, postanowił dalej udzielać się jako jedna z ważnych postaci związanych z Philadelphia Eagles. Był jednym z najbardziej znanych byłych zawodników tego zespołu, który ma miliony fanów na całym świecie, nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

W ostatnich latach swojego życia Lucas mimo podeszłego wieku wciąż był aktywnie zaangażowany w to, co dzieje się w zespole Eagles. Chętnie komentował obecne poczynania swojego ukochanego zespołu. Gdy NFL wróci już do gry, kibicom z pewnością będzie wyjątkowo brakować komentarzy swojego byłego zawodnika.

Wiadomości zostały dziś potwierdzone przez klub. Dick Lucas nie żyje. Miał 86 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest potwierdzenie. Otworzą granice, ale nie dla wszystkich
  2. Ogromny hałas w środku nocy, ludzie nie mogą zmrużyć oka. "Kto normalny robi remont o tej porze?"
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Pieniądze klientów największego banku w Polsce zagrożone. Instytucja apeluje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News