Wiadomości sportowiec zamieszki nie żyje
PxHere - CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 2 Czerwca 2020

Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek

Wiadomości o zamieszkach w Stanach Zjednoczonych wywołują ogromne emocje na całym świecie. Dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci byłego uwielbianego sportowca, który brał w nich udział. Niestety wiemy, że został on zastrzelony.

Wiadomości o śmierci jednego z uwielbianych sportowców sprzed lat zaskoczyły tysiące kibiców, którzy pamiętali jego niesamowite wyczyny. Przez lata zapracował on na status cenionego zawodnika i choć od dawna nie uprawia on sportu profesjonalnie, to mimo wszystko kibice doskonale pamiętali jego grę i doskonałe spotkania. Niestety, dotarły do nas najgorsze informacje.

Dowiedzieliśmy się, że uwielbiany sportowiec zginął na skutek zamieszek, które mają obecnie miejsce w Stanach Zjednoczonych. Informacje natychmiast przedostały się do światowych mediów, które mówią o wielkim szoku i gigantycznej tragedii, do której doszło w miejscu publicznym. Nie udało się uratować życia byłego idola tłumów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczny wypadek reprezentantki Polski. Zawodniczka walczy o życie
  2. Wideo - Cała Polska szuka kierowcy, który uziemił Lotnicze pogotowie ratunkowe. Wyznaczono nagrodę
Poważna kontuzja gwiazdy Ekstraklasy. To prawdopodobnie koniec jego karieryPoważna kontuzja gwiazdy Ekstraklasy. To prawdopodobnie koniec jego karieryCzytaj dalej

Wiadomości wywołały potworny żal

W Stanach Zjednoczonych trwają obecnie zamieszki, które objęły niemal cały kraj. Media z całego świata podają dalej wiadomości na temat tego, co dzieje się w tym momencie za oceanem, przekazując także wieści o najbardziej krwawych zajściach. Niestety, niektóre z nich kończą się nawet śmiercią niektórych uczestników. Wśród ofiar znalazł się były sportowiec.

Chris Beaty został postrzelony wielokrotnie w Indianapolis. Mężczyzna od lat związany był z tym miastem, przed laty był czołowym futbolistą ligi uniwersyteckiej, a wiele osób wróżyło mu karierę w NFL. Ostatecznie nie udało mu się spełnić pokładanych w nim oczekiwań, ale mimo wszystko dla fanów stał się jednym z najlepszych zawodników zespołu w historii.

Córka Adama Małysza wyjawiła swoją tajemnicę sprzed lat. W dzieciństwie bez przerwy towarzyszył jej strachCórka Adama Małysza wyjawiła swoją tajemnicę sprzed lat. W dzieciństwie bez przerwy towarzyszył jej strachCzytaj dalej

Wiadomości zostały potwierdzone przez uniwersytet

Była drużyna futbolisty potwierdziła tragiczne wiadomości podawane przez media. Kibice mówią, że to kolejna fatalna śmierć spowodowana walką o równość dla wszystkich obywateli. Policja na ten moment nie odniosła się do informacji o motywach postrzelenia byłego zawodnika.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zagrożenie na południu Polski. Może być jeszcze gorzej, trzeba mieć się na baczności
  2. 600 plus dla pracujących, 400 dla niepracujących? Co będzie dalej z 500 plus?
  3. Nie żyje Piotr Rocki. Nocą legenda Ekstraklasy przegrała walkę z chorobą
  4. Kto jest najbogatszym piłkarzem na świecie? Wielkie zaskoczenia w pierwszej dziesiątce
  5. Gwiazda reprezentacji Polski leczyła się u psychiatry. Choroba zaatakowała niedawno
  6. Wojsko przejmie bezrobotnych. 3 tys. zł za miesiąc szkolenia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News