Wiadomości nie zyje Julan
.
Autor Piotr Bernaciak - 3 Stycznia 2020

Media z całego świata informują o tragicznej śmierci młodego piłkarza. Miał dopiero 23 lata

Wiadomości podawane przez światowe media wzbudziły ogromny smutek wśród kibiców. Dowiedzieliśmy się o tragicznej śmierci zaledwie 23-letniego piłkarza. Fani przesyłają rodzinie i najbliższym kondolencje.

Wiadomości o śmierci zaledwie 23-letniego zawodnika są obecnie podawane przez media sportowe z całego świata. Wielu kibiców zaczęło momentalnie wyrażać ogromny smutek. Trudno im się dziwić, bo jeszcze niedawno mieli oni okazję oglądać jednego ze swoich ulubieńców na murawie. Przez ekspertów był on nawet uznawany za ogromny talent, jednak ostatecznie nie zdołał trafić do lepszego klubu.

Nathael Julan występował w Ligue 2 w barwach Guingamp, zespołu, który zaliczył niedawno spadek z francuskiej elity. Można było jednak spodziewać się, że drużyna włączy się w walkę o awans jako spadkowicz, a Julan jako utalentowany napastnik będzie otrzymywał kolejne szanse gry. Dziś wiemy już jednak, że z powodu tragicznego wypadku tak się jednak nie stanie.

Krzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też IbrahimovićKrzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też IbrahimovićCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci młodego napastnika zasmuciły kibiców

Nathael Julan od pewnego czasu dostawał swoje szanse od trenera Guingamp. Choć w tym sezonie nie był podstawowym wyborem, to wiele osób wciąż wierzyło w jego talent i w to, że nadal będzie potrafił pomóc zespołowi z potrzebie. Guingamp wciąż walczy przecież o awans do Ligue 1. Sam Julan także występował już w przeszłości w najwyższej lidze francuskiej.

Dziś nadeszły jednak najgorsze wiadomości. Media potwierdziły, że nathael Julan nie żyje. Smutne wiadomości zostały potwierdzone, dowiedzieliśmy się, że piłkarz zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Kibice na wieść o śmierci jednego z utalentowanych młodzieżowców z Francji zaczęli masowo składać kondolencje całej jego rodzinie i najbliższym.

Wiadomości. Nie żyje Nathael Julan

Nathael Julan w tym sezonie wystąpił w jednym spotkaniu w Ligue 1 w barwach EA Guingamp, choć dostawał swoje szanse w rozgrywkach pucharowych. Miał także na koncie mecze w Ligue 1, czyli we francuskiej ekstraklasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Piątek z dwoma golami dla Milanu. Trafił też Ibrahimović
  2. Jak można było tego nie trafić? Błaszczykowski do dziś ma koszmary przez akcję sprzed lat [WIDEO]
  3. Wojciech Szczęsny zabrał głos w sprawie nowego transferu. Zdecydowany komentarz Polaka
  4. Turniej Czterech Skoczni. Polacy poznali rywali. Czeka nas pojedynek legend
  5. Rewolucja w przepisach gry w piłkę nożną. Pojawi się nowy, istotny zapis, który odmieni grę
  6. Stefan Hula szczerze na temat tragedii w jego rodzinnej miejscowości. Rodzina zginęła w wybuchu budynku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News