Wiadomości Przegląd Sportowy
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 3 Marca 2020

Mocne wyznanie polskiej dziennikarki sportowej. Była molestowana przez kolegę z pracy

Wiadomości o skandalicznej sytuacji w jednej z największych polskich redakcji obiły się wczoraj szerokim echem w polskich mediach. W sprawie wypowiedziała się jedna z dziennikarek, która w wywiadzie opowiedziała o skandalicznej sytuacji.

Wiadomości o sytuacji w jednym z polskich dzienników sportowych wywołały olbrzymie oburzenie ze strony wielu internautów, którzy nie mieli pojęcia o tego typu zachowaniu. Trudno dziwić się oburzeniu, bo sytuacja opisana przez jedną z pracowniczek redakcji w wywiadzie brzmi naprawdę skandalicznie. Póki co nie doczekaliśmy się żadnego oficjalnego potwierdzenia ani oskarżenia.

Sprawa należy do tych najtrudniejszych, bowiem oficjalnie wciąż nie padły żadne nazwiska, choć internauci mają swoje podejrzenia. Sama dziennikarka nie chce ujawniać kolejnych szczegółów, choć wspomniała, że kilka lat temu była molestowana przez znajomego z pracy.

Życiowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walkiŻyciowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walkiCzytaj dalej

Wiadomości o molestowaniu w jednej z polskich redakcji

Izabela Koprowiak, jedna ze znanych dziennikarek sportowych działających w Przeglądzie Sportowym, postanowiła opowiedzieć o przykrej sytuacji, która spotkała ją kilka lat temu podczas pracy. Opowiedziała, że doświadczyła molestowania seksualnego ze strony jednego z redakcyjnych kolegów, co wywołało ogromne poruszenie w polskim internecie.

- Gdy jechaliśmy samochodem, zaczął mnie łapać za udo. Kiedy bardzo dosadnie powiedziałam mu, by zabierał ręce, nazwał mnie ku... i swoim paziem - wyznała wprost Izabela Koprowiak w wywiadzie dla magazynu Press.

Mike Tyson nie wytrzymał w trakcie wywiadu. Popłynęły łzy i bardzo gorzkie słowa (WIDEO)Mike Tyson nie wytrzymał w trakcie wywiadu. Popłynęły łzy i bardzo gorzkie słowa (WIDEO)Czytaj dalej

Niepokojące wiadomości przekazane przez polską dziennikarkę

Nazwisko kolegi z redakcji oficjalnie nie zostało ujawnione, jednak internauci mają wiele podejrzeń na ten temat. Dziennikarka ujawniła, że rozmawiała na ten temat z przełożonym kilka lat temu, ale ostatecznie sprawa nie została dalej zgłoszona. Ujawniła również, że wspomniany dziennikarz stracił po latach swoją posadę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katastrofa statku, nie żyje 18 osób, 30 zaginionych, trwają poszukiwania. Smutne wiadomości ze świata
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News