wiadomości
pixabay
Autor Mateusz Wysokiński - 3 Maja 2020

Przerażająca wiadomość dotarła do Polski. Gwiazdor miał tragiczny wypadek. On i jego żona nie żyją

Wiadomość o śmierci ulubieńca tłumów dotarła do Polski. Popularny gwiazdor, który zapisał się w historii sportu miał przerażający wypadek, w którym zginął wraz z żoną na oczach kibiców. Nie da się ukryć, że wieść o takiej tragedii zmroziła krew w żyłach. W trakcie wypadku zginęła także żona mężczyzny.

Wiadomości, które dotarły do Polski zmroziły krew w żyłach wielu kibiców. Uwielbiany gwiazdor, który mógł poszczycić się tytułem mistrza świata zginął w tragicznym wypadku raz ze swoją żoną. O tragedii poinformowali przyjaciele, którzy byli na miejscu wypadku. Nie da się ukryć, że ich relacja na temat tego, co się stało, potrafi przerazić.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski pochwalił się nową fryzurą. Brak fryzjera mu nie służy (FOTO)
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Niewyobrażalny dramat. Mistrz świata zatrzymany przez policję, nastolatka nie miała żadnych szansNiewyobrażalny dramat. Mistrz świata zatrzymany przez policję, nastolatka nie miała żadnych szansCzytaj dalej

Wiadomości. Mistrz świata wraz z żoną zginęli w tragicznym wypadku

Uwielbianym mistrzem świata, który pożegnał się z życiem jest Marty Smith. Mężczyzna, który święcił tryumfy w latach 70. w barwach Hondy w zawodach motorcrossowych miał na swoim koncie mistrzostwa świata, jak też był uważany za jednego z najlepszych przedstawicieli sportu w historii. Amerykanin 27 kwietnia wybrał się z żoną i przyjaciółmi na przejażdzkę wyścigowymi samochodami po wydmach, to skończyło się tragedią.

W trakcie jazdy pojazdem klasy buggy, Smith stracił panowanie nad pojazdem. Z racji tego, że nie był przypięty pasami bezpieczeństwa, zginął na miejscu. Jego żona została przetransportowana do szpitala, gdzie umarła godzinę po mężu. Na miejscu tragedii byli przyjaciele pary, którzy nie mogą uwierzyć, że stracili na swoich oczach tak bliskie sobie osoby.

Przyjaciele Smitha przedstawili drastyczne szczegóły tragedii

O tym, co się stało na feralnej przejażdzcze opowiadał za pośrednictwem amerykańskich mediów najlepszy przyjaciel sportowca, Lee Ramage. Sam powiedział, że to było dla niego wyjątkowo wstrząsające, kiedy najlepsi przyjaciele umierali w jego rękach.

Druzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieDruzgocące słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, mocne przesłanieCzytaj dalej

- Spędziliśmy co najmniej godzinę, próbując uratować im życie, zanim przybyli pierwsi ratownicy. Marty wziął ostatni oddech, gdy ja trzymałem głowę, utrzymując drożność dróg oddechowych. Marty był moim najlepszym przyjacielem i starałem się ze wszystkich sił, aby go uratować, podczas gdy moja żona próbowała uratować Nancy.Jest tak wiele do powiedzenia na temat tego człowieka i tego, jak odchodził na wezwanie Boga. Módlmy się za ich dzieci ; Jillyin, Brooke, Tylera i wszystkich wnuków, jakich zostawił. - mówi Ramage w telewizji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażająca opinia ekspertów o drugiej fali pandemii w Europie. Nie brzmi dobrze
  2. Ogromny hałas, huk, antyterroryści. Akcja CBŚP w Warszawie. Co się dzieje?
  3. Zmarł gwiazdor znany z filmu, który kochają miliony Polaków. Pożegnaliśmy wybitnego zawodnika
  4. Kiedyś kibice ciągle się z niego śmiali. Dziś Polacy dziwią się, gdzie pracuje
  5. Żona Dawida Kubackiego podzieliła się z kibicami radosną informacją. Gratulujemy
  6. Idą zmiany w 500 plus? Kandydat na prezydenta: "Wszystko wskazuje, że świadczenie będzie ograniczone"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News