Wiadomości siostra Gennaro Gattuso
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 3 Czerwca 2020

Media podały tragiczną informację. Trener Milika i Zielińskiego w żałobie, stracił najbliższą osobę

Wiadomości o dramacie trenera Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego wywołały wielki smutek w całej Italii. Wszystkie kluby zaczęły przesyłać obecnemu szkoleniowcowi Napoli kondolencje. Głosy wsparcia wysłali nawet przedstawiciele zwaśnionych klubów.

Wiadomości o dramacie w najbliższej rodzinie trenera Napoli wywołały ogromny smutek wśród kibiców nie tylko z całego kraju, ale wręcz z całego świata. Nie da się ukryć, że wszyscy fani włoskiego futbolu dobrze wspominają Gennaro Gattuso, który był charakterystyczną postacią w piłce nożnej z tego kraju, ale również świetnym piłkarzem, który osiągał wielkie sukcesy.

Mistrz świata z 2006 roku przeżywa obecnie prywatną żałobę w związku z odejściem najbliższej mu osoby. Jako pierwsze informację o śmierci jego siostry przekazało samo Napoli, które łączy się z nim w bólu. W sukurs klubowi spod Wezuwiusza poszły niebawem inne drużyny z włoskiej Serie A.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mateusz Borek podpisał kontrakt z TVP. Stacja zapowiada wielki show
  2. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie
Mamy wyniki sondażu prezydenckiego wśród kibiców. Wyniki są wyjątkowo zaskakująceMamy wyniki sondażu prezydenckiego wśród kibiców. Wyniki są wyjątkowo zaskakująceCzytaj dalej

Wiadomości zostały przekazane przez Napoli

Napoli przekazało smutne wiadomości o tym, że siostra Gennaro Gattuso nie żyje. Kobieta miała dopiero 37 lat. Trener długo liczył na to, że jego siostra pokona straszną chorobę, jednak kobieta nie zdołała wygrać walki o własne życie. Zmarła w szpitalu kilka dni temu. Szkoleniowiec tymczasowo rozstał się z zespołem, by dołączyć do rodziny. Wsparcie byłemu piłkarzowi okazało wiele klubów.

Kondolencje w mediach społecznościowych złożyli mu przedstawiciele niemal wszystkich włoskich klubów, także tych, które uchodzą za największych rywali Napoli. Solidarność w trudnych czasach wygrała z codzienną wzajemną niechęcią.

To już pewne. Gwiazda reprezentacji Polski zmienia klub. Transfer został właśnie potwierdzonyTo już pewne. Gwiazda reprezentacji Polski zmienia klub. Transfer został właśnie potwierdzonyCzytaj dalej

Wiadomości o kolejnej śmierci spowodowanej koronawirusem zasmuciły Italię

Epidemia koronawirusa we Włoszech powoli dobiega końca, choruje coraz mniej osób, jednak tysiące pozostają w szpitalach, wiele z nich walczy o życie. Choroba nie ominęła także piłkarzy z włoskich lig, jednak u żadnego z nich nie zakończyła się tragedią.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za tydzień wszystko wyjdzie na jaw. Północ Polski już czeka
  2. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  3. Kamil Stoch wściekły na polskich kibiców. To niewiarygodne, co mu zrobili
  4. Nie żyje legenda polskiego sportu. Medalista olimpijski był kochany przez kibiców
  5. Polska zorganizuje mistrzostwa świata? Śmiała deklaracja związku
  6. Rusza nowy program wsparcia dla wybranych Polaków. Można otrzymać do 5 tysięcy

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News