Wiadomości
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Października 2020

Tragiczne informacje potwierdziły się. Poszukiwany od kilku dni polski piłkarz nie żyje, klub wydał wyciskający łzy komunikat

Wiadomości, jakie pojawiły się w sobotę o poranku, wstrząsnęły całą Polską. Niestety okazało się, że poszukiwania zaginionego kilka dni temu młodego polskiego piłkarza mają tragiczny finał. Zawodnik został odnaleziony martwy. Klub, w którym występował na co dzień 20-latek, potwierdził śmierć swojego piłkarza i wydał wzruszające oświadczenie.

Wiadomości, które pojawiły się w sobotni poranek, są niesamowicie smutne. Poszukiwany od kilku dni młody polski piłkarz został odnaleziony martwy. Informacja została potwierdzona przez policję i klub zawodnika, który pożegnał swojego członka w emocjonalnym wpisie.

Justyna Żyła pławi się w luksusach. Po rozwodzie dostała dom warty fortunę, bogactwo i przepych (FOTO)Justyna Żyła pławi się w luksusach. Po rozwodzie dostała dom warty fortunę, bogactwo i przepych (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Polskie media podały sensacyjną informację. Robert Lewandowski wybrany najlepszym na świecie, pękamy z dumy
  2. Niewielu wie, a podatek już z wyższą stawką. Od czwartku płacisz więcej za akcyzę
  3. Nowy gwiazdor Liverpoolu zarażony koronawirusem. Ogromny pech, czeka go dłuższa przerwa


Wiadomości o śmierci zaginionego piłkarza potwierdziła policja

Historia, którą od kilku dni żyła cała Polska ma niestety tragiczny finał. Maciej Aleksiuk, 20-letni piłkarz Granitu Roztoka, który zaginął w nocy z 25 na 26 października, został odnaleziony martwy. Wrocławska Policja i klub młodego zawodnika potwierdziły informacje o śmierci Aleksiuka.

Przypomnijmy, że Maciej Aleksiuk wybrał się w ubiegły piątek do wrocławskiego klubu X-Demon. Później oddzielił się od grupy. Na nagraniu z monitoringu widać było, że mężczyzna opuścił klub około godziny 2:00 w nocy. Widziany był w towarzystwie nieznanego mężczyzny, który pomagał mu iść ulicą. Później ślad po młodym piłkarzu się urwał.

Żona Radosława Majdana zaskakuje. Małgorzata Rozenek pokazała się bez spodni przed tysiącami Polaków (FOTO)Żona Radosława Majdana zaskakuje. Małgorzata Rozenek pokazała się bez spodni przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej


Klub pożegnał tragicznie zmarłego zawodnika

W sobotę rano policja, jak i klub 20-latka potwierdziły, że został odnaleziony martwy. Ciało Macieja Aleksiuka wyłowiono z Odry, a znalazł je jeden z wędkarzy. Portal WP SportoweFakty zdołał dotrzeć do szczegółów śledztwa. Okazuje się, że policja już od kilku dni była w posiadaniu nagrania, na którym widać było, że Maciej Aleksiuk niefortunnie poślizgnął się i wpadł do rzeki. Można zatem mówić o nieszczęśliwym wypadku.

Ciało 20-latka jak wspomnieliśmy, odnalazł jeden z wędkarzy w okolicy ul. Celtyckiej. Mężczyzna poinformował odpowiednie służby, które dokonały identyfikacji ciała. - Po przeprowadzeniu czynności identyfikacyjnych potwierdzono, iż jest to zaginiony 20-latek - przekazała wrocławska Policja. Tragicznie zmarłego Macieja Aleksiuka pożegnał klub, w którym występował, czyli Granit Roztoka.

- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że ciało zaginionego Maćka zostało dziś odnalezione. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w poszukiwaniach oraz udostępniali posty w sprawie Maćka. Spoczywaj w pokoju Przyjacielu… - napisano na facebookowym profilu drużyny.

Źródło: WP SportoweFakty, Granit Roztoka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny wypadek na zakręcie mistrzów. Wideo
  2. Naukowcy przecierają oczy ze zdumienia. Odkryli na Marsie coś niezwykłego
  3. Jerzy Brzęczek skarży się na Roberta Lewandowskiego. "Wszyscy na mnie patrzyli"
  4. Arkadiusz Milik może trafić do finalisty Ligi Mistrzów. Nagły zwrot w sprawie Polaka
  5. Wybrano nowego polityka, który będzie kierował polskim sportem. Kibice aż złapali się za głowy
  6. Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News