Wiadomości
Pixabay webandi
Autor Mateusz Dziubiński - 3 Grudnia 2020

Tragiczna wiadomość z samego rana. Wielka legenda nie żyje, została pożegnana w sposób, który złamał nam serca

Wiadomości, jakie napłynęły do Polski zza oceanu, są niesamowicie smutne. Otrzymaliśmy informację o śmierci legendarnego sportowca, jednego z najlepszych zawodników w historii. Jego odejście poruszyło miliony ludzi, w tym znanych sportowców i celebrytów. Pożegnali oni zmarłego w piękny sposób.

  • W środę zmarł Pat Patterson, były zawodnik WWE
  • Patterson uważany jest za jednego z najlepszych wrestlerów w historii
  • Zmarły przez lata związany był ze słynną organizacją WWE
  • Gwiazdy sportu pożegnały zmarłego we wzruszający sposób

Wiadomości o śmierci wybitnego przedstawiciela świata sportu obiegły światowe media. Zmarła zawodnik, który uważany jest za legendę jednej z najbardziej efektownych dyscyplin sportowych. Kibice i znajomi złożyli hołd zmarłemu.

Córka Adama Małysza nie mogła wytrzymać. Na jaw wyszła straszna prawda, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCórka Adama Małysza nie mogła wytrzymać. Na jaw wyszła straszna prawda, bardzo się bała, wszystko przez ojcaCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Wiadomości o śmierci legendy poruszyły miliony kibiców

Kibice na całym świecie zmuszeni są opłakiwać kolejną legendę sportu, która odeszła zbyt wcześnie. Bardzo smutne informacje dotarły do nas ze Stanów Zjednoczonych. Nie żyje jeden z najlepszych zawodników w historii wrestlingu.

Stacja ESPN donosi, że w środę w wieku 79 lat zmarł Pat Patterson. Był on jednym z najlepszych zawodników w historii popularnej na całym świecie organizacji wrestlingu WWE. Za swoje zasługi dostąpił w 1996 roku największego zaszczytu, czyli wprowadzenia do WWE Hall of Fame.

Największe sukcesy Patterson zaczął odnosić w latach 70. ubiegłego wieku. W 1979 roku trafił do WWE. Wówczas jako pierwszy wrestler w historii wywalczył tytuł mistrza interkontynentalnego. Tytuł dzierżył przez ponad 200 dni.

Aktywne występy w ringu Pat Patterson zakończył w 1984 roku. Zdecydował się jednak pozostać przy ukochanej dyscyplinie i rozpoczął pracę jako komentator. Pracował także dla Vince’a McMahona, czyli prezesa WWE.

Pat Patterson jest uznawany za postać niezwykle ważną w świecie sportu nie tylko z uwagi na osiągnięcia i swoją popularność. Również dlatego, że jako jeden z pierwszych wrestlerów otwarcie przyznał, że jest homoseksualistą. Ukrywał ten fakt do końca swojej kariery, a później wyznał prawdę na oczach kamer telewizyjnych.

Mariusz Pudzianowski ocieka w luksusie. Jego dom to prawdziwy pałac, wydał grube miliony (FOTO)Mariusz Pudzianowski ocieka w luksusie. Jego dom to prawdziwy pałac, wydał grube miliony (FOTO)Czytaj dalej


Gwiazdy wrestlingu żegnają pata Pattersona

W śmierć legendy wrestlingu nie mogą uwierzyć gwiazdy WWE. Znani sportowcy użyli mediów społecznościowych, by wyrazić swoje emocje. W postach publikowanych w sieci nie kryli smutku i pożegnali swojego idola.

- Pat Patterson był kimś więcej niż pierwszym Interkontynentalnym Championem i ojcem Royal Rumble. Pomógł położyć podwaliny pod WWE, jakie znamy. Jego mentoring ukształtował karierę, jego kreatywność zapoczątkowała innowacje, a przyjaźń podniosła na duchu. Kocham cię, Pat. Tęsknimy za Tobą - napisał szef WWE Vince McMahon.

- Pat Patterson był Yodą dla mojego Luke'a. Nauczył mnie 90% tego, co wiem o toczeniu pojedynków zapaśniczych. Był powiernikiem, mentorem, współpracownikiem, komikiem, piosenkarzem i co najważniejsze… przyjacielem. Kocham cię Pat ... ten krążek hokejowy będzie za tobą tęsknił - napisał gwiazdor Chris Jerycho.

Źródło: ESPN, Twitter

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News