Wiadomości dżokej nie żyje gwiazdor Czechy
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 4 Maja 2020

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody gwiazdor. Tragiczny wypadek w dniu urodzin

Wiadomości o śmierci uwielbianego sportowca zasmuciły całą społeczność, która pamiętała jego występy. Nie może to dziwić, bo nic nie zapowiadało jego nagłego odejścia. Sprawę do tej pory bada policja, a sprawa pozostaje nierozwiązana.

Wiadomości o śmierci młodego gwiazdora wywołały ogromne zaskoczenie wśród kibiców. Nikt nie mógł spodziewać się, że zawodnik odejdzie tak szybko, dodatkowe zdziwienie wzbudzał fakt, że nie było nic wiadomo o jego problemach zdrowotnych. Okazało się jednak, że ulubieniec kibiców uległ przerażającemu wypadkowi, który do dziś pozostaje niewytłumaczony.

Na miejscu natychmiast pojawiła się policja, która miała zbadać przyczyny śmierci uwielbianego sportowca. Póki co ustalono jedynie, że doszło do wyjątkowo zastanawiającego wypadku, którego przyczyny wciąż są badane. Na miejscu musiał zjawić się prokurator, jednak nawet on nie był w stanie jednoznacznie wykazać tego, co stało się z młodym zawodnikiem.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Robert Kubica ujawnił, gdzie mieszka. Prawdziwe luksusy, za tysiące euro. Jeden szczegół przyciąga uwagę (FOTO)
 2. Wysiadły z samochodu po kolizji, by zobaczyć co się stało. Zginęły na miejscu
Wielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoWielka radość w domu Lewandowskich. Nadszedł wielki dzień, wszystkiego najlepszegoCzytaj dalej

Wiadomości. Kibice w żałobie po śmierci zawodnika

Tomas Hurt był czeskim dżokejem, który od wielu lat odnosił sukcesy w zawodach krajowych. Ulubieńcem fanów został już w 2007 roku, gdy zajął drugie miejsce na słynnym turnieju w Wielkiej Pardubickiej. Niedawno mężczyzna obchodził swoje 38. urodziny, w trakcie których doszło do prawdziwej tragedii. Wszystko wydarzyło się na oczach jego rodziny.

Świadek zdarzenia opowiada czeskiej prasie, że Hurt poszedł do stodoły po swój tort, ale podczas powrotu nagle stracił przytomność na schodach i spadł z dużej wysokości. Niestety, nie udało się uratować jego życia. Zdziwienie i podejrzenia wzbudził fakt, że mężczyzna nawet nie próbował zamortyzować swojego upadku w żaden sposób, spadał bezwładnie.

Ukraińska dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa piękność. Jej nogi i ciało odebrały nam mowę (FOTO)Ukraińska dziewczyna reprezentanta Polski to prawdziwa piękność. Jej nogi i ciało odebrały nam mowę (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości zasmuciły tysiące osób

Jak informuje Super Express, dokładne przyczyny poznamy dopiero po sekcji zwłok, która wykaże, co dokładnie stało się słynnemu zawodnikowi. Póki co śmierć jest bardzo tajemnicza, jednak wielu kibiców zdążyło już głośno wyrazić swój żal. Smutne wiadomości są dużym ciosem dla świata sportu, który stracił kolejnego przedstawiciela z wysokiego poziomu.

Tomas Hurt nie żyje. Miał 38 lat, odszedł zdecydowanie zbyt wcześnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć, chciała zrobić zdjęcie. Jej ciało nie było w całości, gdy je znaleźli
  2. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  3. Nie tylko piłka nożna wraca do gry. Pojawił się pomysł na kontynuowanie NBA
  4. Były reprezentant Polski zdenerwował kibiców. Chce zarabiać więcej jak premier. Innymi pieniędzmi gardzi
  5. Były piłkarz gotuje się przed walką z Najmanem. "Pseduosportowiec. Będzie mu przykro, kiedy dostanie lanie"
  6. Biedronka sprzedawać będzie też w niedziele. Sieciówka znalazła sposób, zaczyna 10 maja

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News