wiadomości nie żyje tour de pologne
Pixabay
Autor Łukasz Kowalski - 4 Sierpnia 2020

Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu

Wiadomości, które dotarły na dzień przed wielką imprezą, wstrząsnęły fanami w Polsce. W wieku 81 lat zmarł jeden z głównych odpowiedzialnych za organizację jednej z najważniejszych imprez na świecie. To będzie wyjątkowo smutny start znanego polskiego cyklu.

Wiadomości, które dotarły we wtorek, wstrząsnęły polskimi kibicami. W wieku 81 lat zmarł wieloletni sędzia kolarski Janusz Stejblis, który od lat był związany z Tour de Pologne, które zalicza się do cyklu UCI World Tour. Od lat odpowiadał za organizację jednego z najważniejszych wyścigów kolarskich na świecie. O śmierci wybitnego sędziego poinformował Polski Związek kolarski za pomocą swojej strony internetowej.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię
Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Wiadomości o śmierci legendy polskiego sportu wstrząsnęły kibicami

- Polski Związek Kolarski z głębokim żalem informuje, iż w dniu dzisiejszym czyli 04 sierpnia 2020 roku zmarł w wieku 81 lat zasłużony sędzia kolarski ŚP. Janusz Stejblis - napisano w komunikacie. PZKol jednocześnie podkreślił rolę cenionego sędziego w organizacji Tour de Pologne.

- ŚP. Janusz Stejblis od wielu lat był związany z organizacją Tour de Pologne. Jego odejście tuż przed rozpoczęciem tegorocznego 77 TdP to niepowetowana strata dla całego sędziowskiego środowiska kolarskiego - dodano w oświadczenie.

Stejblis był sędzią koordynatorem całego Tour de Pologne. Wraz z Czesławem Langiem i jego zespołem prowadził także inne imprezy sportowe pod szyldem Lang Team. Już w środę, 5 sierpnia ma ruszyć kolejna edycja prestiżowego cyklu. W tym roku start zawodników będzie wyjątkowo smutny.

Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałoguArtur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałoguCzytaj dalej

Zmarł wybitny sędzia kolarski związany z Tour de Pologne

- Z największym smutkiem informujemy, iż 4 sierpnia odszedł Janusz Stejblis, zasłużony sędzia kolarski, przez wiele lat związany z Tour de Pologne i imprezami sportowymi Lang Team. Wspaniały człowiek i wielki przyjaciel. Żegnaj Januszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało - przekazali organizatorzy wyścigu na swojej stronie Internetowej.

Tegoroczny Tour de Pologne będzie pierwszą w sezonie imprezą z cyklu UCI World Tour. Z powodu epidemii koronawirusa odwołano zaplanowane na wcześniejsze terminy wyścigi kolarskie. Wśród ofiar pandemii jest m.in.: Tour de France, którego start został przesunięty na końcówkę sierpnia.

77 edycja Tour de Pologne rozpocznie się w środę 5 sierpnia. Kolarze będą mieli do pokonania 5 etapów, a zwycięzcę wyścigu poznamy 9 sierpnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemiecka potęga z poważnymi problemami. Czołowa branża zwolni nawet 100 tys. pracowników
  2. Wiemy co dalej z Xbox Live Gold
  3. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  4. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  5. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  6. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News