Wiadomości nie żyje
Pixabay/41330
Autor Łukasz Kowalski - 5 Stycznia 2021

Wstrząsające fakty na temat śmierci młodego piłkarza. Miał zaledwie 19 lat, wielka tragedia

Wiadomości, jakie przekazał czwartoligowy klub LKS Unia Turza Śląska, wstrząsnęły kibicami piłki nożnej w Polsce. Media obiegły wiadomości o tragicznej śmierci 19-letniego piłkarza Szymona Kuniny. Do dramatycznych wydarzeń doszło w noc sylwestrową. Policja prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 19-letniego zawodnika.

  • Wiadomości przekazane przez czwartoligowy LKS Unia Turza Śląska wstrząsnęły kibicami
  • 19-letni piłkarz zginął w noc sylwestrową, prawdopodobnie popełnił samobójstwo
  • Policja prowadzi śledztwo w sprawie tragicznej śmierci piłkarza

Wiadomości, jakie przekazał czwartoligowy klub LKS Unia Turza Śląska, wstrząsnął kibicami piłki nożnej w Polsce. Zespół za pomocą swojej strony internetowej przekazał, że nie żyje 19-letni zawodnik drużyny Szymon Kunina. 19-latek zginął w noc sylwestrową.

- Smutna wiadomość dotarła do nas z Jastrzębia Zdroju, gdzie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w tragicznych okolicznościach zginął zawodnik naszego klubu 19-letni Szymon Kunina. Szymek grał w Unii na zasadzie wypożyczenia z Akademii GKS-u Jastrzębie - przekazał klub w komunikacie.

Wiadomości z czwartoligowego klubu wstrząsnęły kibicami

Portal WP Sportowe Fakty informuje, że nieoficjalnie dramat młodego piłkarza rozegrał się w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w mieszkaniu na piątym piętrze w Jastrzębiu-Zdroju. 19-letni zawodnik prawdopodobnie wypadł z okna.

Portal informuje, że w imprezie sylwestrowej brało udział około sześciu osób. Ok. Godziny 2 w nocy służby ratunkowe otrzymały wezwanie o tym, że ktoś wypadł z okna. Policja i karetka pogotowia bardzo szybko znalazły się na miejscu zdarzenia. Mimo szybkiej interwencji służb młodego zawodnika nie udało się uratować.

Wielka bitwa Stocha z Granerudem w kwalifikacjach. Brawo dla Polaka, wspaniały występWielka bitwa Stocha z Granerudem w kwalifikacjach. Brawo dla Polaka, wspaniały występCzytaj dalej

Teraz prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie śmierci młodego Kuniny. WP Sportowe Fakty przekazuje, że śledczy biorą pod uwagę samobójstwa 19-letniego piłkarza. Wiadomo, że w momencie śmierci zawodnik był pod wpływem alkoholu.

WP Sportowe Fakty podaje, że krótko przed tragedią doszło do kłótni między uczestnikami imprezy. Wszyscy obecni na miejscu mieli być pod wpływem alkoholu. Chwilę po awanturze miało dojść do śmierci młodego piłkarza.

Tragiczna śmierć młodego piłkarza

- Chłopak był uczestnikiem imprezy, w której brało udział sześć osób, mniej więcej w tym samym wieku. W pewnym momencie 19-latek stał się agresywny, pewnie w wyniku wypitego alkoholu, więc jego współbiesiadnicy poprosili go, by udał się do pokoju, by wytrzeźwieć - mówi Bartosz Frątczak z jastrzębskiej policji cytowany przez portal jastrzebiezdroj.naszemiasto.pl.

Piłkarz po kłótni miał się udać do osobnego pokoju. Jego znajomi byli przekonani, że poszedł położyć się spać. Chwilę później mieli usłyszeć jak 19-latek otwiera okno i z niego skacze. Przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok. W sprawie śledztwa przesłuchani zostaną świadkowie zdarzenia.

Kunina był na samym początku swojej kariery piłkarskiej. Szlify zbierał w akademii GKS-u Jastrzębie, gdzie nie przebił się do pierwszego składu. W poszukiwaniu gry poszedł na wypożyczenie do LKS-u Unia Turza Śląska.

W zespole z Turzy Śląskiej także niw wywalczył sobie miejsca w pierwszym składzie. Na poziomie IV Ligi zagrał 7 spotkań na 16 możliwych. - Łączymy się w bólu z bliskimi Szymona. Spoczywaj w pokoju - pożegnał swojego zawodnika klub z Turzy Śląskiej.

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News