Wiadomości nie żyje 43-latek
Unsplash
Autor Piotr Bernaciak - 5 Marca 2020

Koszmarne informacje z wielkiej imprezy sportowej. Nie żyje uwielbiany sportowiec, nie zdążył spełnić marzenia

Wiadomości dotyczące śmierci 43-letniej gwiazdy sportu wywołały wielkie poruszenie. Dowiadujemy się, że władze podjęły ważną decyzję z uwagi na powagę sytuacji w Hiszpanii. Nikt nie zamierzał kontynuować zawodów w takiej sytuacji.

Wiadomości o przykrym wypadku w trakcie zawodów w Hiszpanii wywołały ogromny smutek wśród fanów sportu z całego świata. Wielu z nich zastanawia się, w jakich okolicznościach mogło dojść do tak strasznego wypadku, o którym mówi się obecnie w mediach. Policja i organizatorzy wspólnie ujawnili część informacji dotyczących straszliwej tragedii.

Okazuje się, że 43-latek poniósł śmierć w wyniku wypadku drogowego, który aż mrozi krew w żyłach. Policja opowiedziała o przyczynach tragedii, do której doszło ostatnio w Hiszpanii, a konkretnie w słynnym Rajdzie Hiszpanii, który w regionie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Odszedł mężczyzna, który cieszył się ogromnym szacunkiem ze strony najbliższych oraz fanów.

Z ostatniej chwili: legenda piłki nożnej cierpi na koronawirusa. Lekarze potwierdzili najgorszą diagnozęZ ostatniej chwili: legenda piłki nożnej cierpi na koronawirusa. Lekarze potwierdzili najgorszą diagnozęCzytaj dalej

Wiadomości o odejściu sportowca zasmuciły fanów

43-letni Alberto Martinez był jednym z najbardziej lubianych uczestników Rajdu Hiszpanii. Był on bardzo ceniony przez publiczność z uwagi na jego podejście do sportu. Przez niektórych nazywany był nawet "Albertito Carpediem". Jego życiowym marzeniem był wyjazd na Rajd Dakar, a Rajd Hiszpanii był ponoć przygotowaniem do tego wielkiego wyzwania.

Niestety, na trasie doszło do koszmarnego wypadku. Tuż przed trzecim kilometrem wyścigu na autostradzie Martinez uczestniczył w koszmarnym incydencie, którego niestety nie przeżył. Z tego powodu podjęto decyzję o odwołaniu trzeciego odcinka rajdu. Nie można się temu dziwić, bowiem reszta uczestników musiała przeżyć okropny szok po tak przykrym zdarzeniu.

Tragiczna śmierć młodego gwiazdora. Miał przed sobą całą karierę, zginął w okropnych okolicznościachTragiczna śmierć młodego gwiazdora. Miał przed sobą całą karierę, zginął w okropnych okolicznościachCzytaj dalej

Wiadomości przekazali organizatorzy

Już w 2021 roku Alberto Martinez miał zamiar wystąpić w Rajdzie Dakar. Teraz wiemy jednak, że jego marzenie nie zostanie zrealizowane, choć Hiszpan od dawna zapowiadał, że zamierza spełnić swój życiowy cel.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wszystkie loty odwołane. Upada największa, regionalna linia lotnicza w Europie
  2. Paweł Królikowski będzie pochowany w Warszawie. Syn podał datę jego pogrzebu
  3. Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczka
  4. Cristiano Ronaldo został nagrany w przerwie spotkania. Był pewny, że nikt go nie widzi (WIDEO)
  5. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  6. Zjadła 3 pieczone ząbki czosnku. Obserwowała efekty i godzina po godzinie szczęka opadała jej coraz niżej

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News